Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLUE BOX - Nasza noc (Realshakerz Hands Up Remix)
#1
BLUE BOX - Nasza noc (Realshakerz Hands Up Remix) 2021




[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, Smirnoff
#2
BLUE BOX - Nasza noc (2015)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Official Video: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Nutki z nurtu polskiego club/dance powinny być remixowane przez uznane marki takie jak Kriss, Warriorz! a nie taki amatorów.
Nie podoba mi się za bardzo więc one star, nie czekam na to. Oryginał lepszy.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#4
(09-04-2021, 19:51)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nutki z nurtu polskiego club/dance powinny być remixowane przez uznane marki takie jak Kriss, Warriorz! a nie taki amatorów.
Nie podoba mi się za bardzo więc one star, nie czekam na to. Oryginał lepszy.

Taki Amator robi Aranżacje dla znanych zespołów DP które zapewne słuchasz. Orginał tego utworu tez zrobił Aranżacja, Mix, Mastering, Mix Video: Radosław Kozioł - DistHunter



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#5
O tym Realshakerz to chyba była cisza dość długo.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(09-04-2021, 19:57)RobBrian napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(09-04-2021, 19:51)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nutki z nurtu polskiego club/dance powinny być remixowane przez uznane marki takie jak Kriss, Warriorz! a nie taki amatorów.
Nie podoba mi się za bardzo więc one star, nie czekam na to. Oryginał lepszy.

Taki Amator robi Aranżacje dla znanych zespołów DP które zapewne słuchasz. Orginał tego utworu tez zrobił Aranżacja, Mix, Mastering, Mix Video: Radosław Kozioł - DistHunter

Ja raczej videoclipy oglądam z DP bo są naprawdę na światowym poziomie w większości przypadków (romantyczne, promujące polskie krajobrazy i walory oraz urodę polskich słowianek) - a muzyka jest tylko dodatkiem do nich. Nutki z DP jako Mp3 to max 1 odsłuch i to nie całość zawsze.
Natomiast nie ukrywam że zmieniłem swój stosunek do tej muzy z dość obojętnego czy nawet lekceważącego jeszcze rok temu do uznania że ta muza ma też coś jednak do zaoferowania i może być na dobrym poziomie. I bardziej mi się podoba te nowe DP niż te klasyczne czy ze starej szkoły.
Za mało się wgłębiłem w DP by wiedzieć że Realshakerz też odpowiada za produkcje DP. - i nie zamierzam aż tak się wgłębiać.
No i przepraszam Realshakera za pomówienie że to amator.
Nie podoba mi się tu kick jest za ''miękki'' (z domieszką chyba bounce) jak na hands up, melo też nijakie - to że ma ilość BPM jak hands up nie znaczy że należy to nazwać hands up mix. Taka tam hybryda DP i hands up - nieudana moim zdaniem



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BLUE AFFAIR SASHA DITH - YA BUDU S TOBOY(BOOTYSTYLERZ REMIX) Davidddos 1 291 12-20-2023, 07:31
Ostatni post: Speedman
  [Hard Dance] D-Attack ft. Nathalie Blue - Ace Of Spades Smirnoff 0 96 07-10-2023, 00:13
Ostatni post: Smirnoff
  We_Rabbitz_-_Im_Good_(Blue)-(RBL184)-SINGLE-WEB-2023-ZzZz RICO03000 1 162 04-30-2023, 20:36
Ostatni post: oneshare
  Jonas Blue feat. Felix Jaehn - Weekends (Ben Jammin Bounce Remix) Smirnoff 0 199 04-21-2023, 15:37
Ostatni post: Smirnoff
  Catchy & Blue Sphere - Eyeball's Theme [Sample] Smirnoff 0 194 03-05-2023, 11:12
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości