Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayera - Bo z Tobą (Warriorz! 'Uplifting' Extended Remix)

Download only for logged users. Please login or register

[-] 6 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • BarthezJumper, DJ Graco, michal93, oneshare, Smirnoff, winmap

Bayera - Bo z Tobą (Warriorz! 'Uplifting' Remix)┇2022

Bayera - Bo z Tobą (2020)
https://music.apple.com/us/album/bo-z-to...1521316964

Bayera - Bo z Tobą (Official Video) 2020

[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Max Gee!
Takie Petardki to ja Zabieram jak jest taka możliwość Big Grin Smile

Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Max Gee!
TO jest piękne jeden z Twoich lepszych remixów ostatnio z wypuszczonych. Mimo vocalu z Disco Polo siedzi mi to bardzo.
No i ten syntezator padowy to cudo.
W ogóle możesz się podzielić co to jest?
Tj jakie to dokładnie brzmienia? Mam na myśli ten synt, który wchodzi za raz na początku radiówki.

[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!
(11-19-2022, 10:05)DJ Graco napisał(a): TO jest piękne jeden z Twoich lepszych remixów ostatnio z wypuszczonych. Mimo vocalu z Disco Polo siedzi mi to bardzo.
No i ten syntezator padowy to cudo.
W ogóle możesz się podzielić co to jest?
Tj jakie to dokładnie brzmienia? Mam na myśli ten synt, który wchodzi za raz na początku radiówki.

Skrzypce.
Podobne aranże z takimi skrzypcami to : 2 Rockerz - Fly (Through he Starry Night) (Maxi Mix) oraz 2 Rockerz - Be My Lover (Maxi Mix).

Może jeszcze kiedyś coś powstanie w tym stylu,jeśli będę miał odpowiedni wokal.

@Max Gee! Bardziej mi tu chodziło o to jakiej firmy synt tu został użyty. Nie wiem czy Ableton posiada jakieś wirtualne instrumenty wbudowane czy trzeba doinstalowywać osobno. Reaper np w ogóle takich nie posiada. Ja do Reapera zakupiłem xpand!2 taki tam instrumencik na kijeczku, ale do amatorskiego grania nadaje się fajnie, musiałbym go jeszcze przetestować z moją klawą, ale teraz więcej mnie w domu nie ma, więc nie mam jak. W każdym razie może kiedyś do tego usiądę.

(11-19-2022, 18:51)DJ Graco napisał(a): @Max Gee! Bardziej mi tu chodziło o to jakiej firmy synt tu został użyty. Nie wiem czy Ableton posiada jakieś wirtualne instrumenty wbudowane czy trzeba doinstalowywać osobno. Reaper np w ogóle takich nie posiada. Ja do Reapera zakupiłem xpand!2 taki tam instrumencik na kijeczku, ale do amatorskiego grania nadaje się fajnie, musiałbym go jeszcze przetestować z moją klawą, ale teraz więcej mnie w domu nie ma, więc nie mam jak. W każdym razie może kiedyś do tego usiądę.

Pozwolę sobie ci pomóc Smile
Takie brzmienia znajdziesz bez problemu w darmowych vst przykład takiej wtyczki to np: chamber orchestra 2 jest wiele innych wpisze sobie w Yt: ,, orchestra vst free'' wyników będzie mnóstwoSmile do tego odpowiednia barwa PAD-a.
Podejrzewam że nawet w starej wersji nexusa to znajdziesz.
(Sposobów jest tak naprawdę wiele)

[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • DJ Graco

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.