Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Club / Dance The Hitmen - My Only Vice
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/608fe829bc/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • .DragoN., michal93, Michuxfcb, przemek89b, tydem
#2
Brakuje komentarza normalnie... co oni zrobili??? Gdzie mają swoich fanów? Głęboko w czterech literach. Rozumiem to że zrobili to żeby więcej zarobić ale żeby nie zrobić dadatkowo wersji HU? Dno i tyle. Dla mnie to koniec legendarnej formacji The Hitmen. Chcą się szybko dorobić ale nie sądzę że się im to uda. Są producenci którzy również wydają obecnie komercyjne produkcje ale oprócz tego wydają wersję HU. A tu pełna olewka wobec fanów.



[-] 2 użytkowników podziękowało wczas20 za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
Bardzo mierny track niestety, mogli utworzyć nowy projekt jeśli chcieli zmienić styl jak DJ THT (CESA) a tak to zepsuli trochę własną markę.
Alex Megane też robi wersję Club/Dance pod głównych projem Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Co do Hitmenów to mają tyle podrabiaczy że hej np. S.B.P. - może ich godnie zastąpi Big Grin




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#4
Hope 4 better hands up version,this isn't bad but misses something pumpin melody..



[-] 2 użytkowników podziękowało kusin za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#5
Jak dla mnie to szok. Nie spodziewałem się tego czegoś. Inna sprawa że całkiem fajna nutka i wezmę do kompletu, ale zgadzam się że powinni także zrobić wersję Hands Up w ich starym normalnym stylu. Bo fani czekali a za przeproszeniem nic nie dostali... To już mogli lepiej ewentualnie dać wersję UK Hardcore etc.



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#6
No to czekamy na remix w wersji handsupowej Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował michal93 za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Na Discogs to jest oznaczone jako Hands Up: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
#8
wiem że wszyscy zawiedzeni ale poszli za "modą" i zrobili to co jest obecnie "na topie" tym bardziej że wiadomo co w HU się dzieje, 0 przyszłości
myślę że z tym vocalem fajnie by to grało w wersji HU
może wydadzą drugi album w wersji HU

odnośnie tego tracku to szału nie ma ale wpada w ucho
gdyby to zrobił Alan Walker pewnie leciało by w radiu i wszyscy piszczeli z zachwytu



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#9
(06-10-2020, 20:33)Restless napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Na Discogs to jest oznaczone jako Hands Up: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Jeśli faktycznie to hands up to proszę przerzucić do głównego, mi się wydawało że club/dance ale nadmieniam że nie zastosowałem się do rady jednego z forumowiczów bym zdrowo głową walnął w ścianę (forumowe życzliwe porady)  - może gdybym to zrobił to bym też uznał że to hands up.
To powinno być nobilitacją dla forum że biorą przykład z tego forum najbardziej uznanego w świecie eksperta w ustalaniu standartów hands up - np Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
. Skoro uznano że Chris Armada to hands up (znalazł bym jeszcze wiele traków podobnych które też były w głównym a powinny być moim zdaniem jako club/dance) to na discogs wzorują się na tym i ta nutkę od Hitmenów potraktowali też jako hands up.
Dla mnie taki styl w nutce od Hitmenów to żaden powód do narzekań czy pisania że szok - po pierwsze mnie teraz interesuje inny styl muzyczny i by było jak najwięcej nut upliftowych z kobiecymi wokalami a po drugie styl Hitmenów nie leżał mi za bardzo zwłaszcza te ich relki (trochę monotonne były te wokale) już wolałem bardziej ich remixy np dla Cascady czy remixy jako Ron Bon Beat Project np Lolity Jolii czy Maniana. Wolałem też uznanych producentów którzy kilkoma nutkami jakby wzorowali się na ich stylu np Caramba Traxx dla Maniana - Welcome to the club czy Manila - była taka nutka (remix Manili) z wokalem Nicco. Był tez taki projekt Bass L!kerz - ten też zrobił piękny remix w stylu Hitmenów dla Basslovers United - A+Superstar czy dla Pięknych i Młodych - Niewiara czy Eddy Waty - Love my people.
Co do nutki spoko nawet fajnie gra fajny wokal ale nie interesuje mnie czy będzie hands up remix w stylu Hitmenów.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Club / Dance] The Hitmen - My Only Vice (DJ Virgo Nightbasse Bootleg 2021) Kolejoman 0 268 01-14-2022, 20:57
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] The Hitmen feat. Taia Dya - Down The Road (Extended Mix) Kolejoman 0 381 12-03-2021, 15:01
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] R.I.O. feat. The Hitmen X KYANU - Like I Love You (The Hitmens Sunshine Mix) Kolejoman 2 388 08-20-2021, 23:01
Ostatni post: RobBrian
  [Club / Dance] The Hitmen - Turn Off The Lights Kolejoman 6 645 06-20-2021, 14:12
Ostatni post: Max Gee!
  The Hitmen - How I Wish Voyage 5 840 11-08-2020, 00:17
Ostatni post: D@n PE



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości