Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Fait - Tell Me Anything (Club Mix)
#1
DJ Fait - Tell Me Anything (Club Mix)
[kr]https://krakenfiles.com/view/e6e4d06e60/file.html[/kr]




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 14 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • .DragoN., alpharoy, brainq, D@n PE, DeadMan, frechdachs64, Kolejoman, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, mika, MyceQ, przemek89b, Smirnoff
#2
Świetny utwór faita 9/10 i rmx tez non stop słucham.



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#3
No świetny numer ale ja tylko jak na razie 1 raz odsłuch ale na dysk trafił. Jednak ReoRdery z Bo Bruce czy Drivale grają lepiej.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Fait pokazał klasę! Mam nieco efekt skórki gęsiej i ciarki słuchając tego. Tongue 9+/10 Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Niestety przy n-tym traku na tym proju ciarek ani gęsiej skórki nie dostałem Big Grin ale z tego co widzę, to tylko mnie się to nie podoba Smile




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Nie no ja podzielam zdanie ANDY J . Dobrze ze jeszcze fait cos robi ale jest to non stop to samo i smutny vokcal. Dawno dawno.ale niepamietam.bym.cos faita sciągał. Nudny jest.



[-] 1 użytkownik podziękował kojdeross za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(07-14-2020, 21:42)kojdeross napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie no ja podzielam zdanie ANDY J . Dobrze ze jeszcze fait cos robi ale jest to non stop to samo i smutny vokcal. Dawno dawno.ale niepamietam.bym.cos faita sciągał. Nudny jest.

Jak dla mnie, to aż tak źle nie jest bo w tym roku od Faita spodobały mi się "Light A Rainbow (Hard Dance Mix)", ale jak go teraz słucham, to stwierdzam, że to taki sobie utwór, "We Belong (Hard Dance Mix)" i "5 Days (DJ Fait Remix)", nawet dobrze wyszły, jest w nich trochę więcej energii niż w "Tell Me Anything" i "I Believe In Love 2020 (DJ Fait Remix)", w którym tej energii jest zdecydowanie najwięcej. Ale niestety Faitowi czasami zdarza się zrobić utwór nudny utwór, taki jak ten z tego tematu.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#8
@Kolejoman trance jest piękny i chyba do końca życia będe słuchał ale nie porównuj tych dwóch gatunków do siebie bo są to całkiem dwa inne style Smile Fakt faktem Drival i Reordery to miazgi Big Grin Smile




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#9
@kojdeross co z wami jest ludziska nie tak Sad nie przepadam za dzisiejszym HU i tymi wszystkimi zmianami, ale nastały czasy gdzie najlepsi producenci że tak powiem zeszli na (psy) i zajęli się produkcją gniotów a nie muzyki. Gdybym miał wymienić tych najlepszych producentów Hendsapu to myślę że zmieścił bym się w Top 10. A Fait robi piękne tracki w starym zajebiście dobrym stylu Smile Pozdro Big Grin




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Original Mix) BarthezJumper 3 483 10-19-2023, 14:32
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Club Mix) BarthezJumper 4 535 10-19-2023, 14:31
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Mix) BarthezJumper 2 315 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Extended Mix) BarthezJumper 3 440 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss
  Pulsedriver & DJ Fait - So Far Away (Classic Extended Mix) Restless 3 497 10-19-2023, 13:58
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości