Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ Gollum & Nick Skitz - Temperature (Hands Up Extended Mix)

Download only for logged users. Please login or register

[-] 16 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, alpharoy, BigDaddy, brainq, Chaparrin, DaNiEl P, DeadMan, haju, kojdeross, matiss3, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff, wczas20, winmap
Fajnie im to wyszło Smile

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
Muszę przyznać że nieźle to gra

[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • DaNiEl P, Michuxfcb
Nie jest złe aczkolwiek można by było się po nich spodziewać czegoś więcej Tongue

Signature of Nexoss
dla mnie nuta roku na razie 12/10

[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • DaNiEl P, Michuxfcb
Miłe i bardzo pozytywne zaskoczenie od nich yeahhh Smile W końcu cos swietnego wyszło Smile Aż sie pokusze i zabiore Wink THX Smile Wink

Signature of DaNiEl P Trance is an emotions. Feel it!!

Trance to emocje. Poczuj to!!

[Obrazek: 1467928595-1770023456-poster.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował DaNiEl P za ten post:
  • Michuxfcb
Mam takie samo zdanie jak Nexoss odnośnie tej nuty

Signature of Restless
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
Kim jest Nick Skitz na scenie hands up że po nim można się było spodziewać czegoś więcej? Przeważnie wydawał w LNG (od wielu lat bieda z nędzą to wydawnictwo - jakieś covery z RMB i popu) i zawsze hands up remix na relku z jego udziałem to był od innego producenta - przeważnie od Bassloudera.
Gollum? W latach 2016-2019 wielokrotnie zbliżał się niebezpiecznie do festiwalu w Ostródzie więc dla mnie jak na nich to bardzo dobra produkcja.
Przed pierwszym odsłuchem previewu kilka tygodni temu jak zobaczyłem Nick Skitz tak sobie pomyślałem że będzie raczej lipa a tu wtedy zaskoczenie miłe i też jest tak teraz jak jest extended.

[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
Pan Gollum kiedyś robił lepsze produkcje, nie jest złe, ale mi nie podeszło - bez oceny

[-] 1 użytkownik podziękował RogsKoks za ten post:
  • Michuxfcb

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.