Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Die Atzen - Party (Ich will abgehen) (Danstyle Vs. Dj Sonny Bootleg)
#1
Die Atzen - Party (Ich will abgehen) (Danstyle Vs. Dj Sonny Bootleg)

Download only for logged users. Please login or register



[-] 2 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#2
Najlepsza produkcja Danstyla. Najlepszy niemiecki męski wokal śpiewano - mówiony - wrzeszczony w hands up obok discopogo czy party randale.
Ach te melo od 1.38 do 2.20 - coś wspaniałego - pamiętam jak chyba w 2012 roku stałem z głową przy głośniku na krześle i nonstop odgrywałem ten fragment i nie mogłem wyjść z podziwu.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
@Kolejoman  To to w ogóle ma melodię? XD To już chyba dzisiejsze przeciętniaki są lepsze od tego. Jak dla mnie to słabizna jakich mało Big Grin Mi jakoś slabo się zrobiło jak to odsłuchałem (w negatywnym sensie) Tongue
Nic-cage



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#4
(03-03-2021, 01:24)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
To to w ogóle ma melodię? 

A co nie ma? A co się zaczyna w 1.40 i trwa do 2.19 a poźniej od 2.59 do 3.38.
Maseczką należy zasłaniać tylko usta i nos, uszu już nie trzeba zasłaniać, a w swoich 4 ścianach kaganiec można ściągnąć a najlepiej tam odsłuchiwać i oceniać muzę. Ja wiem że w Warmińsko-Mazurskim są wprowadzone najsurowsze obostrzenia ale żeby tak radykalnie się do nich stosować!
Bo jak inaczej wytłumaczyć że ktoś nie stwierdza tu melodii która jest wyraźna i energiczna moim zdaniem.
Bo nie sądzę żeby się chciał podzielić z Nami że ma problemy ze słuchem bo w ten sposób podważa wiarygodność swoich postów na tym forum (bo jak można oceniać muzykę jak się dobrze nie słyszy) - należałoby by też zrewidować w takim wypadku wszystkie głosowania na the best hands up tune w których ta osoba brała udział i unieważnić głosy tego forumowicza.
Może jednak to ja się mylę i nie ma tu mela faktycznie - a mnie czekają badania okresowe i audiogram - no to odsunięcie od pracy i czeka mnie chyba wymiana klocków hamulcowych na EZT).
Myślę jednak że ciągle mam 1 kategorię słuchu i jest tu melo - oczywiście może się komuś nie podobać ale pisać że nie ma tu mela - to strzelanie samobója do własnej bramki.
Mógłby jednak ktoś podzielić się swoją opinią czy jest tu słyszalne melo czy nie?

Też mnie zastanawia jak większość ludzi na świecie we wszystkich dziedzinach życia korzystają z nowinek technicznych a muzycznie ciągle tkwią w przeszłości - w tym przypadku w rytmach ala Cascada - fajnych ale już niestety przestarzałych.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Melodia jest i to podobna do Lena Meyer-Landrut - Satelite (Jens O Vs Ti-Mo Bootleg), pytanie gdzie była ta melodia oryginalnie?




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Discotronic meets Tevin - To The Moon And Back (Danstyle Radio Edit) Smirnoff 0 99 10-18-2023, 13:59
Ostatni post: Smirnoff
  Clubface - Without You (Danstyle Remix Edit) technoapell 0 236 01-29-2023, 15:13
Ostatni post: technoapell
  Clubface - Without You (Danstyle Remix) technoapell 0 155 01-29-2023, 15:08
Ostatni post: technoapell
  Sean Kingston - Party All Night (Sleep All Day) (PJ-Project Bootleg Mix) .DragoN. 0 292 03-29-2022, 13:45
Ostatni post: .DragoN.
  Nelly - Just A Dream (Setze & Sonny Bootleg Radio Mix) .DragoN. 0 267 03-29-2022, 13:36
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości