Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja odnośnie zamknięcia
#10
Szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do dotacji, regularności wpłat itp, można spróbować ale dostęp premium do strefy downloadu itp gdzie tylko garstka ludzi wejdzie? Mija się z celem. Jedni płacą żeby utrzymać forum a pijwki z tego będą korzystać?
Druga sprawa to nie chcę od Was ciągnąć pieniędzy



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, Max Gee!, Patryk
#11
To co, 20 marca forum znika?




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#12
Sprzedaż forum/bazy wchodzi w grę?



#13
(03-17-2022, 11:45)99ers napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
To co, 20 marca forum znika?
W najgorszym wypadku 25.03

(03-17-2022, 21:18)Patryk napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Sprzedaż forum/bazy wchodzi w grę?
A co, chcesz kupić?



#14
(03-18-2022, 01:58).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(03-17-2022, 21:18)Patryk napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Sprzedaż forum/bazy wchodzi w grę?
A co, chcesz kupić?
Owszem. Jeśli będziesz zainteresowany to priv.



[-] 1 użytkownik podziękował Patryk za ten post:
  • kickasskev
#15
Łoooo nie było mnie tu 3 miesiące a tu dowiaduję się o takiej rzeczy. Chciałem zrobić donatea, ale puki co to nie mogę, bo kod captcha dla screenreaderów nie czytelny. Będę musiał jutro kogoś widzącego poprosić.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!
#16
Kurcze nie chce być pijawką forum.... Ja umiem tylko krajowe przelewy, pajpale nie. Trzeba coś wymyślić



[-] 1 użytkownik podziękował Sebek za ten post:
  • Max Gee!
#17
Też mam możliwość wspomóc forum finansowo ale tylko przelewem krajowym.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
#18
A więc liczymy ile dni zostało do zamknięcia tego forum.
Mam nadzieję że 19.06.2022 te dyskryminujące ludzi, cenzurujące wypowiedzi, wręcz faszystowskie do miłośników DP padnie z hukiem podobnie jak ten okręt Moskwa. A ja będę pił na tą cześć. No chyba że się coś zmieni w postawie władz tego forum i nie pójdą dalej tą drogą co Kreml. Także jeszcze przez 2 miesiące - głęboko w to wierzę - możecie cemnozieloni, czerwoni i czarni porządzić, przestrzegać porządku a później zostanie wam rządzenie ale w swoich własnych czterech ścianach tylko haha.
A więc będę pierwszy.
61 dni.

Człowiek tyle pracy włożył, czasu poświęcił by znależć nutki które nie były jeszcze na forum, nawet kasę kiedyś wysłał a cię bedą szykanować cenzurować jak psa.

Notatka od .DragoN., 04-19-2022 19:23:

Nikt nie ma problemu poza Panem i tylko Pan szuka sensacji i zaczepki oraz prowokuje
Odpoczynek 2 miesiące




[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości