Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja odnośnie zamknięcia
#1
Jak wszyscy zauważyli (lub jeszcze nie) postanowiłem zamknąć forum ze względu na wysokie koszty utrzymania bez wcześniejszych informacji czy konsultacji, lecz Wasza reakcja deklaracjami wpłat w pewnym stopniu mnie zaskoczyła. Nie chciałem robić zbiórek typu albo zapłacicie albo zamykam forum bo powodów jest kilka m.in. wyłudzając czy wyciągając pieniędzy, druga sprawa w pewnym odstępie czasowym będziecie tak zdeterminowani aby wspierać finansowo forum w ciągu X lat?, bądźmy szczerzy jak długo potrwa ten system wsparcia z Waszej strony bo jednorazowa wpłata kilkanaście zł nic nie pomoże tu trzeba regularnie miesięcznie uzbierać określoną sumę.
Teraz trochę o kosztach, miesięcznie dokładam do forum z swojej kieszeni na chwilę obecną 162.36 PLN więc w pewnym okresie czasu to się robi naprawdę spora suma. Przez tyle lat dołożyłem już dobrych kilka tysięcy w to forum i może to zabrzmieć materialnie ale nic z tego nie mam i juz nie mam ochoty dokładać więcej



[-] 3 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • BarthezJumper, Max Gee!, Patryk
#2
No ja chętny wspomagać regularnie (np. 30zł to tam nie jest majątek) , największa na świecie baza muzyki Hands Up nie może upaść, jeśli nie uratujemy tego forum to można powiedzieć, że Hands Up umarł w Polsce i pewnie nie tylko u nas. Wszyscy użytkownicy tutaj obecnie są ze względu na ten gatunek muzyczny. Mogę również się zająć fanpage Handsupowo.pl i pisać jakieś posty od czasu do czasu np. z nowymi utworami od naszych HU Makerów Smile Myślę, że znajdą się tutaj osoby, które będą chciały również dołożyć swoją cegiełkę. Temu forum zawdzięczam praktycznie wszystko, gdyby nie to, to pewnie bym słuchał dzisiaj Disco z Pola Tongue, a produkcji muzyki nawet nie wspomnę

#let'ssavethehandsupowo.pl




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • BarthezJumper
#3
Musiała by być jakaś konkretna zbiórka co miesięczna aby to miało sens.
Musiało by to działać jak np taki Netflix aby opłacać co miesiąc np za dostęp do download.
Ja chętnie pomogę jak coś i regularnie będzie wpłata tylko chciałbym aby to było jakoś fer zrobione (trochę no sens aby osoba nie wspomagającą miała taki sam dostęp)



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper
#4
If you choose donation to survive, then it is completely fair and you have the support of a Dane



[-] 1 użytkownik podziękował weeman za ten post:
  • BarthezJumper
#5
Jak wspomniał @RobBrian trzeba by przemyśleć dostęp do pobierania:

- dział Hands Up tylko dla wpłacających, reszta w tym Old za free
- limity przeglądanych wątków tzn. każdy ma full dostęp ale limit wyświetlania wątków czy coś w ten deseń
- płatna rejestracja

to takie moje pomysły




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • kickasskev
#6
Restless Old przede wszystkim premium nie ma za dobrze xD



#7
Dołoże też .



#8
Kwestię wpłat można zrobić na portalu typu Patronite (ogólnoświatowy jest Patreon.com), gdzie regularnie co miesiąc jest pobierana opłata z karty w ramach subskrypcji.

Ewentualny dostęp do poszczególnych działów można zrobić na podstawie różnych poziomów wpłat, co na forum skutkowałoby nadaniem poszczególnych rang.

Pomysł z limitami przeglądanych wątków zmieniłbym na limit kliknięć w linki do pobrania tracków.


PS. Pomimo, iż wchodzę tu bardzo nieregularnie, to oczywiście dorzucę parę groszy Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#9
I'm willing to help out and don't mind paying







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości