Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weź To Podkręć - Z Tobą (Puszczyk Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/3d12f4a43a/file.html[/kr]


Według wyświetleń z YT to najpopularniejszy handsupowy track z polskim wokalem (nie widziałem nigdy żeby jakiś inny miał więcej).

Mi się podoba. Nie znalazłem lepszej jakości.



[-] 8 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • alpharoy, Andy J, DJ Graco, Kito, Michuxfcb, mika, RobBrian, Smirnoff
#2
Przypomniało mi się jednak,że kiedys było coś bardzo popularne :
Cliver - Za Oknem Deszcz
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#3
I to jest przykre... Ty robisz naprawdę świetną muzykę z tej górnej półki i ludzie to niedoceniają. A takie średniaki byle jakie od puszczyka jakiegoś albo taka chamska podróba Basshuntera od Clivera to już w ogóle pozostawię bez komentarza...



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • 99ers, Max Gee!, Michuxfcb
#4
(04-12-2021, 00:58)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
I to jest przykre... Ty robisz naprawdę świetną muzykę z tej górnej półki i ludzie to niedoceniają. A takie średniaki byle jakie od puszczyka jakiegoś albo taka chamska podróba Basshuntera od Clivera to już w ogóle pozostawię bez komentarza...

Z tego co wyczytałem dziś na shoutboxie to Puszczyk ma mieć remix na relku IMPP i The Nation.



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#5
Puszczyk ma jeszcze sporo do poprawy, bo sucho grają te jego produkcje.




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
#6
Na tym technobase FM vol 30 nutka Puszczyk meet Milena Badcock - coming home moim zdaniem świadczy o tym że ten Puszczyk to nie byle kto czy jakiś tylko remixer który też się zna na hands up. Jedna z leszych nowych nut na wymienionej składance. Więc przykry bardziej jest koment 2 powyżej. To też nawet fajne i nie ma dzwoneczków ala cascada.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Nieźle to brzmi. Wink
Ma rzeczywiście do poprawy trochę ogólnie ile ścieżek tutaj gra xDDD
Tutaj właśnie przykład jak nieraz prostota wpływa pozytywnie na słuch człowieka.. Chłopak nie miał dużo pracy nad mixem i aranżem ale zrobili coś rytmicznego i przyciągającego.
Tak czy inaczej życze chłopakowi powodzenia w dalszej produkcji.
Troszkę dba też o to aby mieć wyświetlenia i słuchaczy ostatnio robił transmisję jak zrobic utwór Disco Polo natknąłem się przeglądając jego kanał xDDD
@Kolejeman pisząc nie ma dzwoneczków ciekawe co miał na myśli..? Boo gdyby były nie było by tak sucho i utwór mógłby brzmieć pełniej alee wiadomo to dodatkowy czas na dobranie barwy i mix ich w całą resztę co też w pewnym stopniu wymaga doświadczenia.



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bayera - Bo z Tobą (Warriorz! 'Uplifting' Extended Remix) Max Gee! 6 622 11-24-2022, 00:38
Ostatni post: RobBrian
  Bayera - Bo z Tobą (Warriorz! 'Uplifting' Remix) Max Gee! 1 246 11-17-2022, 00:01
Ostatni post: Smirnoff
  Weź To Podkręć - Fenomenalne (99ers Remix) 99ers 6 741 10-11-2022, 00:14
Ostatni post: Smirnoff
  Puszczyk feat. Milena Badcock - Hide and Seek (99ers Extended Remix) Smirnoff 8 938 05-03-2022, 18:42
Ostatni post: DJ Graco
  Weź To Podkręć - Twoje Serce (99ers Remix) 99ers 7 785 04-24-2022, 09:32
Ostatni post: DJ Graco



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości