Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Energy Girls - To Się Skończyło (Warriorz! Classic Extended Mix)
#1
Energy Girls - To Się Skończyło (Warriorz! Classic Extended Mix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/6f2ab5c750/file.html[/kr]


WAV
[kr]https://krakenfiles.com/view/a8515c9965/file.html[/kr]


Instrumental WAV
[kr]https://krakenfiles.com/view/079627bf10/file.html[/kr]



[-] 10 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 99ers, a13838988827, alpharoy, DJ Graco, michal93, Michuxfcb, przemek89b, RobBrian, Smirnoff, wczas20
#2
The music is great, happy birthday to you!



[-] 2 użytkowników podziękowało a13838988827 za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#3
Ha, takiego czegoś chce się słuchać, niby wokal z Disco Polo ale tego nie słychać Smile Dobra robota zabieram do kolekcji Wink Dzięki Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 3 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#4
Drogi Max Gee,
z okazji nie wiem których Twoich urodzin życzę ci wszystkiego co dobre. W tych trudnych czasach to się już chyba życzy, aby koronka była od ciebie z daleka, ogólnie zdrowia, dalszej motywacji do tworzenia tracków, sukcesów w pracy, ogólnie powodzenia w życiu!
Dziękujemy za wszystko!
Pozdrawiam,
DJ Graco



[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#5
Tak jeszcze zapytam. Będą edity czy nie?



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(04-03-2021, 12:53)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Tak jeszcze zapytam. Będą edity czy nie?

Dzięki za życzenia Smile

Z motywacją różnie bywa. Dotychczasowe produkcje osiągnęły w różnych miejscach bardzo marne liczby (ale to raczej bardziej zasługa gatunku HU i braku jakiejkowiek promocji).
Głównie tworzę dla siebie. Zrealizuję jeszcze własnego singla, którego zapowiadałem kiedyś a później się zobaczy co dalej z projektem. Biorę pod uwagę też koniec działalności, mimo, że w głowie jest jeszcze wiele niezrealizowanych pomysłów.

...a edity będą jak Energy Girls udostępni w przyszłości Smile



[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb, przemek89b
#7
Ahhhh ta dzisiejsza muzyka i trendyyy nie pozwalają się przebić w starszym stylu retro... z megaa energią jak w tym tracku słychać ( i nie tylko)
Jaaaa jestem zachwycony energią pomysłem i niezła dawką powrotu w dawne czasy! Megaaaa! Jesteś dla mnie motywacją aby Robić coś w tym kierunku. ( pomimo tego że ciężkie czasy ) Sad
Aleee liczy się to co w człowieku i co kocha.
Szacunnn
iii
Udanych produkcji dalszych! Najlepszych minut w muzyce produkcji.
Zdrówka pod te urodzinki Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#8
Wszystkiego najlepszego @Max Gee! i dalszego szczęśliwego rozwoju formacji Warriorz! Spóźnione ale szczere Smile

Edit: nie mogłem wcześniej napisać bo jako że byłem u mojej Luby to zbytnio nie miałem czasu. Więc wybacz za zwłokę. Wink

A co do utworu to arcydzieło, zarówno pod względem melo jak i całości. 10/10! Smile I jeśli jest możliwość taka to byłbym wdzięczny jakbyś także tutaj wrzucił dodatkowo wersję mp3 instrumentala Wink



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Energy Girls - Mateusz (Bassregion Remix) Smirnoff 1 547 01-31-2024, 15:09
Ostatni post: Smirnoff
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 387 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 247 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 (Extended Mix) Max Gee! 1 335 10-24-2023, 08:46
Ostatni post: winmap
  Andy Jay Powell And DJ Fait feat Kim Alex - Wonderlove (Classic Mix) BarthezJumper 2 315 10-19-2023, 14:30
Ostatni post: Nexoss



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości