Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurotronic Feat. Timi Kullai & Zooom - World Of Magic (Warriorz! Extended Remix)
#1
Eurotronic Feat. Timi Kullai & Zooom - World Of Magic (Warriorz! Extended Remix) 



Download only for logged users. Please login or register



[-] 13 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, alpharoy, Andy J, BarthezJumper, DeadMan, dikosanya, DJ Graco, frechdachs64, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff, winmap
#2
Dobra robota.
Nie ma disco polo
9/10



[-] 3 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, Nexoss
#3
Ogólnie technicznie bardzo fajnie, mam tylko małą uwagę, chodzi o fragment 01:40-01:53 bym tutaj nie dawał wyższej partii wokalnej tylko cały czas tak jak od 01:26 jest. W końcówce akurat ona bardzo fajnie pasuje bo melo też jest wyżej później. Mocne 8/10 ode mnie Smile Dobra robota Wink




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • Max Gee!, przemek89b
#4
@99ers Dokładnie o tym samym pomyślałem. Smile @Max Gee! Jednakże nie czepiając się, to jest tu energia i jest bardzo fajnie zrobione. Chociaż melo takie nieco w innym stylu, to nadal klasycznie. Konstrukcja całego utworu nieco jak Groove Coverage, ale styl mela to jakby nieco Dan Winter, nieco Ti-Mo... Ale bardziej to Ti-Mo jest wysunięty na pierwszy plan niż reszta wcześniej wymieniona. I to jego najbardziej tutaj słyszę... Ocena to mocne 8+/10. Jako że Ti-Mo aż tak bardzo nie wielbię... No i za wstawkami rapowymi w Hands Upie i utworach klubowych jak z początku lat 2010tych nie trawię... Co innego w Eurodance'ie tu mi nie przeszkadza już i pasuje idealnie... Tongue



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#5
(02-04-2022, 10:45)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie ma disco polo

Jak niema discopola?
Wokal zaczerpnięty z discopola a dokładnie z europola wiec jest discopolo.
Baba coś śpiewa by ją zabrać do krainy magii więć tekst jak najbardziej z discopolo
Raper w oryginale lepiej rapuje niż w tej nower wersji.



[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Smirnoff
#6
(02-04-2022, 17:58)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(02-04-2022, 10:45)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Nie ma disco polo

Jak niema discopola?
Wokal zaczerpnięty z discopola a dokładnie z europola wiec jest discopolo.
Baba coś śpiewa by ją zabrać do krainy magii więć tekst jak najbardziej z discopolo
Raper w oryginale lepiej rapuje niż w tej nower wersji.

Dla mnie disco polo to disco polo. Wiesniacka muzyka prócz poszczególnych nagrań. Nie porównujmy discopolo do eurodance. Polecam lekcję historii na temat gatunków muzycznych.



[-] 3 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • BarthezJumper, Michuxfcb, Patryk
#7
Klasa
Jeżeli chodzi o brzmienie tak jak do tego przyzwyczaiłeś.
Barwa melodii mi nie siedzi jak i przejście np w 01;54 brzmi to jak jakiś mash up.
Takie 7,5\10 bym dał



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#8
(02-04-2022, 22:53)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dla mnie disco polo to disco polo. Wiesniacka muzyka prócz poszczególnych nagrań. Nie porównujmy discopolo do eurodance. Polecam lekcję historii na temat gatunków muzycznych.
Dlaczego obrażasz miłosników DP nazywajac ich wieśniakami.
Polecam lekcje etyki - może tam nauczą szacunku dla innych (niekoniecznie dla mnie ale innych w Polsce którzy lubia tą muzę)
Nie widzę różnicy między DP a tym oryginałem od Pharao poza kilkoma szczegółami technicznymi nieistotnymi dla mnie.
Zarówno oryginał od Pharao jak i DP - muzyka lekka łatwa i przyjemna czyli polo - tego się właśnie dowiedziałem z lekcji historii o gatunków muzycznych. Tekst piosenki od Pharao jeszcze bardziej żenujący niż w DP.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Swietny remix znowu od niego Smile
Dla mnie najlepszy jego track to chyba sie nazywało ... Be your mine czy jakos tak i oczywiscie To sie skonczylo to nie była milosc , juz nie chce Ciebie i Ty nie chcesz mnie Angel Smile
Dla mnie mistrzostwo te 2 tracki Smile




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 2 użytkowników podziękowało BarthezJumper za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Movetown Feat. Ray Horten - Fresh (G4bby Feat. Bazz Boyz Remix Extended) winmap 4 411 12-26-2023, 14:56
Ostatni post: Nexoss
  7th Heaven feat Shanie - You're Still The One (Bass Monkeys Extended Remix) BarthezJumper 0 188 11-18-2023, 22:26
Ostatni post: BarthezJumper
  Alex Hosking & Martin Jensen Feat. Jimmy James - Meet You There (Yves V Extended Remix) winmap 0 267 11-13-2023, 21:31
Ostatni post: winmap
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 410 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 269 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości