Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FLAC] Mandaryna - Here I Go Again (Radio Mix)
#1
Mandaryna - Here I Go Again (Radio Mix)

[kr]https://krakenfiles.com/view/LM5otDIds0/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • 99ers, liuxu768, Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
#2
Ciekawe ile pan Wiśniewski zapłacił Niemcom z ekipy Groove Coverage aby zrobili remix dla takiego kiepskiego wokalu Marty. Pewnie sporo. Ten heavy metalowy twórca oryginalnego wokalu z tej piosenki to chyba wylądował w psychiatryku jak to wykonanie usłyszał.
Oryginał o wiele lepszy. Pamiętam kuzyn grał to cudeńko rockowe jak byłem w 6 klasie podstawówki.
Dzięki niemu i takim hitom jak te video poniżej na początku lat 90 byłem metalem do 1993 roku.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, RobBrian
#3
@Kolejoman Mimo że wokal Mandaryny zostawia wiele do życzenia. To uważam, że ten utwór jest jednym z klasyków w hands up. A co do tego że oryginalny twórca trafiłby od tego w psychiatryku. To bardzo dobrze, bo tam powinien trafić każdy heavy metalo'wiec czyli zapewne jak większość z nich psychol i ćpun. I nawet cover Mandaryny bije to coś na głowę. Bo po pierwsze utwór Marty jest dobrym, energicznym handsup'em, więc zawsze będzie lepsze od jakiegoś g**na rock'owo metalowego Big Grin ps. dzięki i zabieram bo nie miałem radiówki we FLACu Wink



[-] 3 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • D@n PE, Michuxfcb, RobBrian
#4
Ah ta melodia Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • przemek89b, RobBrian
#5
Również sb zabiore. @RobBrian twoja wieża z komuni i ten HIT z płyty CD haha. Big Grin Co tam było jeszcze grane..... Oczy Zielone Ivan Komarenko chyba Big Grin




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#6
(06-09-2021, 21:32)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman Mimo że wokal Mandaryny zostawia wiele do życzenia. To uważam, że ten utwór jest jednym z klasyków w hands up. A co do tego że oryginalny twórca trafiłby od tego w psychiatryku. To bardzo dobrze, bo tam powinien trafić każdy heavy metalo'wiec czyli zapewne jak większość z nich psychol i ćpun. I nawet cover Mandaryny bije to coś na głowę. Bo po pierwsze utwór Marty jest dobrym, energicznym handsup'em, więc zawsze będzie lepsze od jakiegoś g**na rock'owo metalowego Big Grin ps. dzięki i zabieram bo nie miałem radiówki we FLACu Wink

Ja takich nazywam Szarpidruty. Głowa lata w każde strony xddd. Naćpane towarzystwo, gdzie biały proszek był wciągany przed koncertem xddd.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [FLAC] Spring Fever - Give Me More (Dj Manian vs. Tune Up Radio Remix) Voyage 6 1,003 10-13-2021, 17:02
Ostatni post: Voyage
  [FLAC] 2 Vibez - Move Alone (Radio Edit) RobBrian 0 335 07-03-2021, 00:45
Ostatni post: RobBrian
  [FLAC] Age Pee - When The Rain Begins To Fall (Radio Version) RobBrian 0 332 07-01-2021, 22:43
Ostatni post: RobBrian
  [FLAC] Rave Allstars - Hardcore Feelings (Radio Edit) RobBrian 0 270 06-17-2021, 01:06
Ostatni post: RobBrian
  [FLAC] Scooter - Weekend! (Radio Edit) RobBrian 0 392 06-17-2021, 00:51
Ostatni post: RobBrian



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości