Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HimbeerE!s, Spacekid - Brauseherzen (G4bby & Bazz Boyz Extended Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/61aa966c83/file.html[/kr]



[-] 9 użytkowników podziękowało Em3rland! za ten post:
  • alpharoy, brainq, DJ Graco, DJ NightOne, maci3k9, michal93, Michuxfcb, Misterix, Smirnoff
#2
HimbeerE!s feat. Marc Reason - Brauseherzen (2019)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Original track: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 1 użytkownik podziękował Smirnoff za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Jak dla mnie super, idzie jeszcze tworzyć hands up z dawną mocą i energią i dynamiką. Muchas grachias.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Również zabieram Smile



[-] 1 użytkownik podziękował maci3k9 za ten post:
  • Michuxfcb
#5
mi się tez to podoba kupuje Tongue 9/10



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
#6
Ujdzie w tłumie nawet. Takie 7/10 @Kolejoman Złe nie jest, ale co Ty widzisz w tym energetycznego? Ani to nie porywa mnie ani mocne. Bardziej taki UK Hardcore niż HU.



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • maci3k9, Michuxfcb
#7
(05-14-2021, 13:35)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman Złe nie jest, ale co Ty widzisz w tym energetycznego? 

Widzieć nie widzę tego ale na pewno słyszę (bardziej adekwatne słowo do muzyki bo muzyki się słucha a nie ogląda tak apropo) a ciągle mam 1 kategorię słuchu potwierdzaną co 2 lata podczas badań okresowych do pracy na kolei przeprowadzanych w Kolejowych Ośrodkach Medycyny Pracy ostatnio we Wrocławiu a wcześniej przy szpitalu MSWiA w Opolu.

To co napiszę poniżej z życia wzięte.
14 lat temu przyjmowałem się do pracy na PKP no i jak każdy nowy pracownik miałem badania wstępne - wtedy z 10 osób które przyjmowali na konduktora wszyscy przeszli te badania.
W ostatnich latach przyjmowali kandydatów na maszynistów (w tej chwili w moim oddziale 50% maszynistów to już młodzi maszyniści z max 5 letnim stażem pracy) i coraz częściej zdarzały się przypadki że 20 parolatkowie nie przechodzili badań okresowych i odpadali. A tegoroczny nabór na kierowników pociągów u mnie w oddziale to już katastrofa - na 15 wysłanych osób na badania tylko 7 przeszło te badania a pozostałe 8 odpadło właśnie ze względu na kiepski słuch.

Być może ja słyszę to co Ty nie jesteś w stanie usłyszeć w tej nutce z tego prostego powodu że jako przedstawiciel młodszego pokolenia w przeciwieństwie do mnie nie dysponujesz słuchem tej kategorii co ja - być może są to zbyt daleko idące wnioski ale chyba jest coś na rzeczy.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Movetown Feat. Ray Horten - Fresh (G4bby Feat. Bazz Boyz Remix Extended) winmap 4 412 12-26-2023, 14:56
Ostatni post: Nexoss
  G4bby x Spacekid x Jixaw - Wise (Extended Mix) winmap 2 588 10-02-2023, 19:15
Ostatni post: brainq
  L-Milla - Everybody's Free (G4bby feat. Bazz Boyz Extended Remix) Andy J 1 331 08-08-2023, 18:03
Ostatni post: brainq
  L-Milla - Everybody's Free (G4bby feat. Bazz Boyz Remix) Andy J 0 242 08-04-2023, 21:21
Ostatni post: Andy J
  HimbeerE!s Feat. Marc Reason - Brauseherzen (S.B.P Extended Bootleg Mix) technoapell 1 448 07-03-2023, 00:03
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości