Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jinpachi Futushimo
Witam! Big Grin

Ja tutaj mam konto,pod nazwą FUTUSHIMO,ale niestety,za cholerę nie mogę się ponownie zalogować. No ale.

Jestem Paweł,mam prawie 23 wiosenki Big Grin Tworzę muzykę (no ba) w gatunkach Hands Up/Dance/Oldschool Hands Up.

Muzyką pasjonowałem się od małego (dziecka! Big Grin ) zawsze wolałem coś,co konkretnie napierdziela bassem i kickiem! Big Grin

No i także,na koniec powiem:

Dzień dobry! Big Grin

I didn't knew,that this site,has other users than Polish! Big Grin But it's very good! Big Grin So I will try to translate from Polish to English Big Grin

So,my name's Paweł,I'm almost 23 Big Grin I am making music (of course Big Grin ) in Hands Up/Dance/Oldschool Hands Up Genres.

My passion to music started,when I was a kid,I allways wanted to hear something powerfull with kick and bass! Big Grin

So,on the end I will say:

Hello! Big Grin

[-] 4 użytkowników podziękowało JinpachiFutushimo za ten post:
  • .DragoN., Diven, Lucky, sledzik1305
Welcome to the forum Big Grin Your music creation is good i like Big Grin Enjoy this Forum and wish you have fun Smile Big Grin

Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Official Soundcloud

Witam na forum Wink Cieszę się, że postanowiłeś znowu nas odwiedzić Wink
Naprawdę podobają mi się twoje produkcje i mam nadzieję że inni zgodzą się abyś dostał Hands Up Maker'a ( http://www.handsupowo.pl/Thread-Jinpachi...5#pid50175 ) Big Grin

Jeśli chcesz to możemy odzyskać stare konto Wink Chyba, że chcesz pozostać przy tym Wink

P.S. 50% użytkowników tego forum jest z Polski Wink

Witaj na forum i baw się dobrze Big Grin

Signature of Nexoss
Witaj na forum było poprosić Smile kogoś tutaj z adminów tym kontem by tam ci hasło zmienili a to usunęli Smile

WITAM CIE PAWLE. NIE ZNAM CIE ALE WYDAJESZ SIE BYC SPOKO OSOBKA HEHEHE. MILEGO POBYTU. XD

Signature of Max R.
Sie sie ma siemanko Big Grin

Siemanderko! Big Grin

Baw się dobrze, badź aktywny i.... Hands Up Forever <3

witaj na orum Ł=

Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.