Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jixaw & Giga Dance - Be with You 2k21 (Giga Dance Extended Mix)
Jixaw & Giga Dance - Be with You 2k21 (Giga Dance Extended Mix)
[kr]https://krakenfiles.com/view/d4544cea38/file.html[/kr]

Signature of Restless
[-] 14 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • 99ers, adam.bracha, alpharoy, BigDaddy, brainq, DeadMan, HandsUpper86, KillBill, Kolejoman, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff, wczas20
Dla mnie mega nuta

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
Świetna nuta ale jednak pierwotna była chyba lepsza a Raindropza remix dla mnie to jeden z najcudowniejszych nut hands up w historii (umieściłem w top 30 wszechczasów). Keira Green na wokalu?.
Wygląda na to że extended z pierwotnego relka oraz Groove T Remix oraz Bazz Boyz remix miałem przyjemność jako pierwszy i jedyny zapodać kilka lat temu na forum - bedę musiał znowu za tym pogrzebać (coś mam z tego wypalone chyba na płytach)

[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
Świetna nuta. Dobre wejście w ten rok Big Grin

Very good job Giga Dance Smile

Signature of Simek
[-] 1 użytkownik podziękował Simek za ten post:
  • Michuxfcb
(01-01-2021, 21:34)Kolejoman napisał(a): Keira Green na wokalu?.

Tutaj chyba tak, natomiast zastanawiam się czy tutaj też? http://handsupowo.pl/Thread-DJ-THT-Innoc...tended-Mix wokal jest trochę podobny Admin

Signature of Restless
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • Michuxfcb
(01-02-2021, 14:20)Restless napisał(a):
(01-01-2021, 21:34)Kolejoman napisał(a): Keira Green na wokalu?.

Tutaj chyba tak, natomiast zastanawiam się czy tutaj też? http://handsupowo.pl/Thread-DJ-THT-Innoc...tended-Mix wokal jest trochę podobny Admin

W tym traku od THT jest ta sama wokalistka co u Kompulsora śpiewała w większości utworów: "Look At Me Now", "On The Radio" (chyba), "Show Me The Meaning Of Being Lonely", "Dj number 1", "Christmas Party", "Let Me Be Your Girl", "Above The Sky", "Dancefloor Warning - We Are One", "Jade & Marvelous vs. DJ Alan Kay - Hear You calling", "Niccho - Ravers Night", także dyskografię ma bogatą, tyle że nigdzie nie jest napisane jak się ona nazywa, ale przy jednym utworze (konkretnie przy tym" "Kompulsor feat. Di - It's not over") pojawiło się nazwisko Dorothy Godlinski, ale to nie ona:

Signature of Andy J

[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, Restless
Świetnie to wyszło i non stop tego słucham 10/10

[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
Dla mnie mega super na takie czekałem miazgi ? to mi się dawne czasy przypominają ?

Signature of DaNiEl P Trance is an emotions. Feel it!!

Trance to emocje. Poczuj to!!

[Obrazek: 1467928595-1770023456-poster.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował DaNiEl P za ten post:
  • Michuxfcb
Z powerem rytmicznie wszytko siedzi ładnie w mixie piękny wokal (troszke znudzony) ale lead nadrabia konkretnym pierdo*nieciem uwielbiam to i ten kick magia track! Dawno takiego nie było...

[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.