Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laura Branigan - Self Control 2004 (Mindworkers Remix)
#1
192 kbps
[kr]https://krakenfiles.com/view/b95c00bb13/file.html[/kr]

Mindworkers to Dan Winter i Marc Van Damme



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#2
WAV[kr]https://krakenfiles.com/view/32880f3716/file.html[/kr]



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
Od tego duetu bardziej podobają mi się utwory wydane pod aliasem S.A.D czy Clubgroovers. Nie słyszałem tego wcześniej, ale tutaj nie ma tak dużego powera ani nic, co by przyciągało na więcej niż jeden odsłuch.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#4
Ale 1 gwiazdka dla takiego duetu remixerów toż to jakieś nieporozumienie. Za sam tylko wokal już na 3 gwiazdki zasługuje.
Melo też wyborne.
Czasami handsupowe padliny z nowości 100 razy gorsze od tego mają 4 czy 5 gwiazdek a tu 1.
Brak słów.
Panbuczku bądź wyrozumiały dla tej ziemi nie zsyłaj już kolejnej plagi na tą sponiewieraną ziemię przez zmiany klimatyczne COVID i PiS z powodu tej 1 gwiazdki dla tego klasyka.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Nie oceniałem duetu remixerów, tylko sam utwór, który podoba mi się właśnie na jedną gwiazdkę, ale są jeszcze inni userzy, którzy mogą zmienić ilość gwiazdek.

PS.: gdybym miał możliwość zmiany jednak dałbym dwie, ale nie możliwości zmiany decyzji, trudno. Tymi gwiazdkami też nie ma co się za bardzo przejmować i traktować ich jak jakiś bezwzględny wyrok.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zombic, SteelniX, Lawstylez - Self Control (Extended Mix) BarthezJumper 1 286 07-22-2023, 19:42
Ostatni post: Smirnoff
  Zombic x Lawstylez x Steelnix - Self Control BarthezJumper 0 163 07-14-2023, 15:21
Ostatni post: BarthezJumper
  Groove Coverage x Djane housekat - No Control (Radio Edit) BarthezJumper 4 479 05-29-2023, 23:59
Ostatni post: przemek89b
  Rik Shaw - Self Control (Original Mix) PatrykP 3 369 03-18-2023, 13:35
Ostatni post: BarthezJumper
  Catchy - Come And Fly With Me (Groove Control Remix Edit) BarthezJumper 1 204 02-18-2023, 06:27
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości