Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madagasca - Can't Stop Raving
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/c433885425/file.html[/kr]



[-] 5 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • frechdachs64, michal93, Michuxfcb, przemek89b, Smirnoff
#2
Niedościgniony wzór dla mnie - jedna z najlepszych nut w historii dance

albo może club mix był jeszcze lepszy!! 

Pierwowzorem była wersja od Dune czy jeszcze ktoś wcześniej to wykonał?


Adrima lepsza dla mnie.
Była jeszcze wersja od DJ Faita - ale ona jakoś mniej mnie interesuje niestety (od kilku lat).



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
@Kolejoman Wszystkie wersje świetne, ale jedyna najlepsza jak dla mnie i nie do pokonania i jedyna słuszna wersja ma tle której te wszystkie inne wypadają bardzo blado to wersja od DJ Fait - I Can't Stop Raving i najlepiej w jedynym słusznym remixie (Clubbticket Remix) Smile Dodam że w tej wersji to jeden z najlepszych utworów od Fait'a i jeden z najlepszych remixów projektu Clubbticket'a i jeden z najlepszy utworów Hands Up jak dla mnie Tongue Oczywiście też nie twierdzę że wersje od Adrimy i Dune'a są słabe bo są świetne, ale jakbym miał ocenić je wszystko dla porównania to one dostałyby 10/10 a wersja od Fait'a 20/10 Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#4
Na pewno Clubbticket remix i original od Faita z 2009 roku świetne ale takich melodii i rytmów Fait użył w swoich 50 a może i więcej nutach serwowanych jako fait czy Clubbticket więc te wymienione to jedne z wielu.
Natomiast wersja od Adrima - jedyna w swoim rodzaju. Już rok później kolejny singiel Adrimy ''i can't stand it'' to już zupełnie inna muza w stylu Cascady czy eurotranców
Czy znajdzie się jakaś nuta z lat 2000-2001 w których by były użyte podobne fantastyczne dźwięki jak te melo od Adrimy - wątpię.
Od 3.00 (wersja od Adrimy) ten dźwięk jest kapitalny i fantastycznie ułożony melodycznie - można gwizdać, nucić w takt tej cudnej melodii. A przed 3.00 co sekundę ''puch, puch ,puch - tak miękko - genialne.
Ja muzę klubową z lat 1997-2002 źle wspominam - najgorszy okres dla mnie i ta nuta od Adrimy była światełkiem w tunelu - powrotem do miodzików do wokali i była po prostu wywalona w kosmos.
Dlatego ja wersję od Adrimy stawiam wyżej od wersji od Faita.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RayRay - Can't Stop (Extended Mix) BarthezJumper 1 230 11-19-2023, 00:02
Ostatni post: Smirnoff
  Rihanna - Don't Stop The Music x Eurodancer (DANČI Bootleg Mix) BarthezJumper 1 367 07-18-2023, 16:00
Ostatni post: Smirnoff
  Clubraiders - Can't Stop My Love (S.B.P Extended Bootleg Mix) technoapell 1 435 06-28-2023, 09:40
Ostatni post: Smirnoff
  Jordiz And Narcyz ft. Drean - We Go So Far (Don't Stop Believin) (Extended Mix) BarthezJumper 3 404 06-16-2023, 19:02
Ostatni post: RobBrian
  Jordiz And Narcyz ft. Drean - We Go So Far (Don't Stop Believin) (Radio Edit) BarthezJumper 1 309 06-14-2023, 05:46
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości