Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marioo - Ukradnę Ci buziaka (Dj Magix Remix)
#1

Marioo - Ukradnę Ci buziaka (Dj Magix Remix)



[kr]https://krakenfiles.com/view/crVScBZUOQ/file.html[/kr]



Marioo - Ukradnę Ci buziaka (2016)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

Official Video: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 6 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • alpharoy, DJ Graco, Kito, michal93, Michuxfcb, zynio
#2
Genialne pod względem artystycznym a o aspektach technicznych nie będę się wypowiadał bo się nie znam i mnie to nie interesuje, Ważne że dobrze łupie, zajefajne energiczne melo i fajny tekst jak z najlepszych lat hands up.
Nawet i boom shakalak dobrze zrymowane w tekscie mi nie przeszkadza.
Jak przepowiedział Wariorz! hands up wraca do łask dzięki takim Magikom. Nutka warta przynajmniej 2 odtworzeń z dysku.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, Smirnoff
#3
Wszystko ładnie pięknie. Ale czy musi to być disco polo za każdym razem? Potencjał wielki.. Można stworzyć coś swojego albo bootleg zagranicznych utworów..Na naszym disco to tylko u nas się wybije może... Rozumiem jeden dwa remixy. Ale ile można disco polo. Hands Up dzięki takim remixom wgl nie wraca u nas. Raczej promuje disco polo.
Technicznie super ale disco do dupy że tak to ujmę. Za technikę 8/10 a dobór utworu 0



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Michuxfcb, Smirnoff
#4
Biorę, podoba się. Dziękuje.



[-] 1 użytkownik podziękował Kito za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Bez jaj !!! Gdzie są moderatorzy haha jak widać nic sie nie zmieniło.... W sumie dużo się zmieniło bo to leży w głównym. Kto tego słucha hahaha




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#6
@D@n PE ja obecnie mam zbyt mało czasu by przesiadywać i moderować a są też inni moderatorzy. Może w przyszłym tygodniu do tego przysiądę bardziej i uporządkuję. I tak w zeszłym tygodniu porządkowałem relki oddzielając hands upowe od pseudo bounceu i innych takich



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#7
(11-01-2021, 13:36)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Genialne pod względem artystycznym a o aspektach technicznych nie będę się wypowiadał bo się nie znam i mnie to nie interesuje, Ważne że dobrze łupie, zajefajne energiczne melo i fajny tekst jak z najlepszych lat hands up.
Nawet i boom shakalak dobrze zrymowane w tekscie mi nie przeszkadza.
Jak przepowiedział Wariorz! hands up wraca do łask dzięki takim Magikom. Nutka warta przynajmniej 2 odtworzeń z dysku.

Co ciekawe DJ Magix nie jest z Polski...



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#8
(11-03-2021, 22:03)DJ Graco napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
(11-01-2021, 13:36)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Genialne pod względem artystycznym a o aspektach technicznych nie będę się wypowiadał bo się nie znam i mnie to nie interesuje, Ważne że dobrze łupie, zajefajne energiczne melo i fajny tekst jak z najlepszych lat hands up.
Nawet i boom shakalak dobrze zrymowane w tekscie mi nie przeszkadza.
Jak przepowiedział Wariorz! hands up wraca do łask dzięki takim Magikom. Nutka warta przynajmniej 2 odtworzeń z dysku.

Co ciekawe DJ Magix nie jest z Polski...

Z kąd masz takie informacje ?




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb
#9
Na SoundCloud jest napisane CHICAGO, United States co sugeruje, że może nie być polakiem, ale równie dobrze może być Polakiem mieszkającym w USA.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Double You - Run To Me (Dj Magix Remix) Smirnoff 0 473 10-07-2023, 22:11
Ostatni post: Smirnoff
  Sarina Paris - Just About Enough 2k23 (Dj Magix Bootleg) technoapell 1 420 08-30-2023, 10:16
Ostatni post: Smirnoff
  Explozja - A ty Kręć (DJ Magix feat. Michal5000 Bootleg) Smirnoff 2 327 05-09-2023, 07:31
Ostatni post: Smirnoff
  Kaśka ‎- Mogłeś Wszystko Mieć (Dj Magix feat. Michal5000 Remix) Smirnoff 3 377 04-30-2023, 09:34
Ostatni post: maci3k9
  Montego Bay - Let The Rhythm Move Ya (Dj Magix Bootleg) Em3rland! 2 537 03-07-2023, 18:04
Ostatni post: mika



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości