Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Master Blaster feat. Hayley Jones - 4 Ever 1 (Rico Bass Revival Extended Remix)
Master Blaster feat. Hayley Jones - 4 Ever 1 (Rico Bass Revival Extended Remix)

Download only for logged users. Please login or register

[-] 19 użytkowników podziękowało .DragoN. za ten post:
  • 99ers, adam.bracha, alpharoy, Andy J, Beatmaster, BigDaddy, Chaparrin, DeadMan, frechdachs64, maci3k9, Max Gee!, michal93, Michuxfcb, MyceQ, przemek89b, Redneckerz, Smirnoff, tydem, XxxDanielxxX
Weźcie mnie uszczypnijcie Big Grin Mocno zalatuje starym stylem i to jest na plus Big Grin 9/10 PS inne wersje też dobre ale ta najlepsza klasyczna Smile

[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
O taki właśnie Handsup nic nie robiłem Big Grin

Signature of Andy J

[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
Paradoks jest taki, że to jest melo z remixu Ti-Mo, gdzie tam Rico Bass jest jako original artist :v

Signature of Max R.
[-] 3 użytkowników podziękowało Max R. za ten post:
  • Andy J, Michuxfcb, Nexoss
(07-24-2020, 21:27)Max R. napisał(a): Paradoks jest taki, że to jest melo z remixu Ti-Mo, gdzie tam Rico Bass jest jako original artist :v

No właśnie małym minusem tego utworu jest to, że to odgrzany kotlet, ale remixu MB nie było wtedy, jednakże mogę się założyć, że był on już zrobiony w tym badajże 2015 roku, tylko nie został wydany na tamtym relku.

Signature of Andy J

[-] 2 użytkowników podziękowało Andy J za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
Jak dla mnie oryginał się przy tym chowa (nie trawię tej obecnej komercji i muzyki w klubach, tylko jadą świry jadą, ubojnia auuu itd.), czekam na powrót do takich nut, może kiedyś się doczekam XD a to zabieram do kolekcji i playlisty w robocie Smile

Signature of 99ers "Hands Up isn't dead
As long as we're alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Michuxfcb
Oczywiście że zgarniamy Smile

[-] 1 użytkownik podziękował maci3k9 za ten post:
  • Michuxfcb