Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natalie Imbruglia - Torn (AlexKea! vs. Dave Dee! Bootleg Edit)
Natalie Imbruglia - Torn (AlexKea! vs. Dave Dee! Bootleg Edit)
Thanks in advance!
I don't accept converts!

https://handsupowo.pl/Thread-Natalie-Imb...#pid357092

Tu jest, ale jakość (delikatnie mówiąc) nie powala.

Albo spytaj kogoś, kto pobrał to w tym wątku: https://handsupowo.pl/Thread-Natalie-Imb...=Imbruglia

Może będzie w lepszej jakośći

Signature of Andy J

To co zapodał Syryk to jest konwert.

Nie ma lepszej jakości niż 128kbps, RainDropz! to dał w paczce w 2014 roku.

Download only for logged users. Please login or register

[-] 1 użytkownik podziękował Patryk za ten post:
  • DJ Graco
Dzięki. Ta paczka to była z jego bootlegami?

Tak. Do tego jakieś niedokończone nuty w stylu Electro jako Deniz Rain. Posiadam tą paczkę do dziś.

To Dave Dee! Mają coś wspólnego z Rainem, że udostępnił to w paczce? W sumie o projekcie słyszałem, ale nie wiem kto za nim stoi tak samo jak Alex Kea! Też tylko ze słyszenia niestety.

(08-31-2021, 23:41)DJ Graco napisał(a): To Dave Dee! Mają coś wspólnego z Rainem, że udostępnił to w paczce? W sumie o projekcie słyszałem, ale nie wiem kto za nim stoi tak samo jak Alex Kea! Też tylko ze słyszenia niestety.

Dave Dee! też jest producentem, aktualnie działa jako Critical Strikez. Pewnie coś obaj kombinowali nad tym utworem. AlexKea! jest właściwie tylko DJ, nie potrafi produkować - jest to bliski kumpel Raina dlatego też jakieś tam utwory mu wyprodukował. Zresztą swego czasu Energ!zer też był produkowany przez Raina.

[-] 2 użytkowników podziękowało Patryk za ten post:
  • Andy J, DJ Graco
@DJ Graco jak rozumiem temat do kosza? Tongue

Signature of Nexoss