Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pan Mareczek - Papieros (Extended Mix)
#10
Nooo wlasnie dlatego jest burdel i przez ten burdel i wrzucanie takich nut wszyscy myślą że ewoluowal...hands up był kiedyś popularny jak boosterz inc stian k oni poprostu przestali tworzyć ten rodzaj muzyki i przeszli na inny styl a z czego ewoluował pan mareczek że trafił do hands upu to nie wiem



[-] 1 użytkownik podziękował matterz za ten post:
  • Michuxfcb
#11
A co to tytuł po koreańsku czy węgiersku jeśli jest Hands Up to jest jakiś inny gorszy ? bo nie rozumiem, jaka róznica w jakim kraju został stworzony utwór. na 4 C moderatorzy czesto niektorzy sie na uju znają , gość No name i amatorka odrazu , niewazne , ze utwor technicznie sie broni a ścierwa w głownych w działach co słuchac nie idzie nieraz. a no tak bo nazwisko Tongue




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Michuxfcb
#12
Na każdym forum jest coś nie tak to w sumie racja ale poprostu nie którzy "upleadersi" przesadzają i tyle ale jak moderator nie ma nic przeciwko to spoko



[-] 1 użytkownik podziękował matterz za ten post:
  • Michuxfcb
#13
Ludzie hands up już grubo 10 lat temu ewoluował tak samo jak disco polo, jeszcze jako tako trance się trzyma, aczkolwiek też to już nie jest to samo jak 5/10 lat temu.
Co nie zmienia faktu że ten upload to szit.
Technicznie może i się broni ale dla mnie ta nuta to poniżej zera.
Jeśli ktoś oprócz mnie zauważył zmiany w muzyce HU to tak samo powinny być te nuty jakoś podzielone. Takie działy aż się proszą by były zatwierdzone przez admina a nie wszystko do jednego wora i słuchaj panie co chcesz. 5/10 stron a na 11 dwie, trzy nuty w starym, inaczej akceptowalnym stylu czyli (dalej HU ale nieco odświeżonym.
To tak jak szukanie labradora w stadzie owiec niby kolor ten sam a szukaj go ujj wie.
Ale co ja będę tu jojcył xd.
Forum ledwie źipie a ludzie chcą zmian.
Póki ktoś jako tako wspomaga finansowo to jest.
Dziękujcie tym którym jeszcze się chce bo bez nich forum przejdzie do historii.
A co niektórzy tutaj zaczynali przygodę z tym gatunkiem.
Tutaj za dobrych czasów tętniło życie teraz ludzie rodziny mają, dziecko, obowiązki i dlatego tak jest a nie inaczej. Także nie będę się rozwodził nad dalszymi rozkminami.




Signature of D@n PE Trance is an emotions. Feel it!!


Trance to emocje. Poczuj to!! 

[Obrazek: image.jpg]
[-] 1 użytkownik podziękował D@n PE za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gabriel Fleszar - Kroplą Deszczu (Pan Mareczek Remix) winmap 1 128 09-15-2024, 18:35
Ostatni post: Smirnoff
  Pan Mareczek feat. Felicja - Tylko z Tobą (Extended Mix) winmap 0 186 08-15-2024, 18:56
Ostatni post: winmap
  Modelki - Chyba Że z Tobą (Pan Mareczek HYPERTECHNO Remix) winmap 1 367 05-14-2024, 14:13
Ostatni post: Smirnoff



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości