Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piopio-Another world(orginal mix)
#1
siemanko wrzucam pierwsza calkowice wlasna nute xD Wszelkie komentarze bardzo mile widzianeSmile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 4 użytkowników podziękowało Piopio95 za ten post:
  • BarthezJumper, JinpachiFutushimo, Skrzynek, Skrzynek
#2
Widać,że początki. ALe,wszystkiego da się nauczyć. Przede wszystki efekty,używaj ich. Druga sprawa,bardziej elastyczne przejścia musisz robić. Posłuchaj,kilku innych utworów na forum,lub gdzie kolwiek. Idzie się nauczyć przez samo słuchanie. Oglądaj sobie również tutoriale,przydadzą Ci się,nawet te dla całkiem początkujących.



#3
no wlasnie tego sie obawialem...tylko problem w tym ze mam slabego kompa i caly projekt mi sie scinal tzn dzwiek jak i sam projekt gdyby mi sie to nie cielo tak i bym to slyszal to napewno cala nuta bylaby o wiele bogatsza,lepsze eq,przejscia normalne itp dzięki za opinieSmile w nastepnej nucie ktora bede robil nie bede layerowal kicka to pewnie mniej sie bedzie scinac i przejscia i sam dzwiek bedzie lepszySmile



#4
zawsze mozesz poszczegolne dzwieki zapisywac w wav, dzieki temu proj bedzie mniej wazyl (tak przynajmniej twierdzi hard3eat)
gra kicka z bassem wyglada przyzwoicieWink popracuj nad bardziej 'profesionalnym' brzmieniem pozostalych dzwiekowe/ leadow i bedzie git



#5
no tak tylko ze jak ostatnim razem zapisywalem dziweki do wav to te dziwieki co robilem na flu nowe inaczej graly niz te ktore zrzucilem do wav i to taka robota z tym
P.S wzialem se do serca to co tutaj napisaliscie i remixowalem nute revers fantasy od tune up projekt strasznie sie scinal malo co slyszalem mimo to mix i wszystko byl calkiem spoko az pod koniec roboty z nuta niektore automatyzacje przestaly dzialac myslalem sze szlak mnie trafi..wiec teraz postanowilem przez jakis czas wrzucac demówki i pokazac ze na wiecej mnie stac niz takie marne dzwieki ktore tu pokazalem;x moglem akurat tej nutki nie wrzucac,tylko wiochy se z tym narobilem..
moze dzis wrzuce demo swojego remixu w rownoleglym dziale Wink zapraszam do skomentowania i wykazania roznic pomiedzy tym a tamtym xD





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bangbros - Banging In Dreamworld ( Orginal ) D@n PE 0 371 11-13-2020, 03:08
Ostatni post: D@n PE
  Alphascan - Side By Side (Orginal Mix) matterz 1 401 02-23-2020, 11:39
Ostatni post: djsweetboy
  99ers - Makes Me Wonder (Orginal Mix) 99ers 0 774 11-30-2019, 01:28
Ostatni post: 99ers
  99ers & Elsa Jean - Thief (Orginal Mix) 99ers 0 743 11-30-2019, 01:27
Ostatni post: 99ers
  NDS vs. Tom E - 2gether 4ever (Orginal Club Mix) .DragoN. 0 327 05-29-2019, 10:42
Ostatni post: .DragoN.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości