Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puszczyk ft. Milena Badcock - Genie (99ers Remix)
#1
Premiera kiedyś tam była na kanale Puszczyka teraz wrzucam dla was wersję do pobrania Smile Mam nadzieję, że się spodoba Smile

#Hands Up Motherfuckers  Blush


Download only for logged users. Please login or register




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 15 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • .DragoN., alpharoy, Andy J, DJ Graco, Djmegaflor85, HandsUpper86, kickasskev, Kolejoman, liuxu768, michal93, przemek89b, RobBrian, Smirnoff, Smith100, syryk
#2
Ty, to, je, dobre!
Gratki za produkcje Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#3
No niby to dobre ale w zasadzie bardziej podobne do discopola (kilka BPM więcej i już hands up?) niż do hands up z lat świetności.
I te wrzaski ''motherrf......rs'' zniechęcają niestety.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#4
Zabieram bo takie lajtowe przyjemne i pewnie się przyda Big Grin



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#5
Co tu mówić... Na pewno o klasę lepiej niż oryginał od Puszczyka, ale to nadal średniak... Nic fajnego w sumie. @Kolejoman Ty jak zwykle masz dokładnie odwrotnie niż ja... bez kitu. Big Grin Bo ten element "motherf*cker" to jedyny element który który się podoba w tym utworze poza wokalem i dodał energii w tym nieenergicznym utworze. Smile Ocena: 7-/10 gdyby nie "motherf*cker" to byłoby 5+/10. Dobrze, że przynajmniej nie ma tutaj wstawek hardstyle'owych (lubię hardstyle, lubię hardstyle też łączony z hands up'em, ale nie lubię hands up'u łączonego hardstyle'm) a broń Boże dubstep'owych... To już wolę Psy wstawki... Tongue Tak czy inaczej skuszę się zabrać.



[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#6
nice oooooone



[-] 2 użytkowników podziękowało liuxu768 za ten post:
  • 99ers, Michuxfcb
#7
(07-13-2021, 09:25)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Dobrze, że przynajmniej nie ma tutaj wstawek hardstyle'owych (lubię hardstyle, lubię hardstyle też łączony z hands up'em, ale nie lubię hands up'u łączonego hardstyle'm) a broń Boże dubstep'owych... To już wolę Psy wstawki... Tongue Tak czy inaczej skuszę się zabrać.

Ja akurat lubię wstawki hardstyle/jumpstyle, w swoich produkcjach też lubię je wstawiać Smile , a co dubstepowych to jestem tego samego zdania co ty Smile Ale każdy ma różne gusta Smile

Dzięki wszystkim powyżej za oceny i komentarz Wink




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 2 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • DJ Graco, RobBrian


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg Edit) 99ers 1 413 11-27-2023, 00:39
Ostatni post: gamer95875
  Ava Max - Diamonds & Dancefloors (99ers Bootleg) 99ers 3 425 11-27-2023, 00:38
Ostatni post: gamer95875
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix) 99ers 4 400 11-08-2023, 19:26
Ostatni post: sailau
  SolidShark - No One Else (99ers Remix) BarthezJumper 3 367 10-30-2023, 11:41
Ostatni post: winmap
  ShanteL - Moja Gwiazdo Na Niebie (99ers Remix Edit) 99ers 3 343 10-23-2023, 09:33
Ostatni post: Kito



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości