Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozwiązujemy zagadkę Boyz From (...)
#1
Witam forumowiczów! Czy nie zastanawialiście się czyj to tak na prawdę projekt? Sam Gollum na pewno nie, bo nazwa mówi o przynajmniej dwóch osobach. Jeśli Cap, to czemu akurat nazwy miejscowości(?) się zmieniają? Wiele wskazuje na to że to wszystko Norwegia. Czyżby wraz z Capem szukali tam inspiracji? Smile  może każdy utwór jest z kimś innym? Smile (to drugie raczej mi nie pasuje).  Jeśli Ciebie też to interesuje i chcesz się pobawić w detektywa, to zapraszam, bo sam nie ogarnę Big Grin 
Mamy takie tytuły jak:

Boyz From TBG - The Fatherland (Extended Mix)
Boyz From Nesbru - St. Basil (Extended Mix)
Boyz From Oslo - Grindhouse (Extended Mix) 
Boyz From Eikeli - Fat Albert (Extended Mix) 
Boyz From NB - Historisk 2014 (DJ Gollum Remix)
(jeśli jakiś pominąłem to podaj Smile)
Uważam, że niektóre tytuły i tekst w utworach nie są przypadkowe. Wystarczy się wsłuchać Wink

To na początek ja się podzielę, tym co znalazłem:
Boyz From Nesbru - St. Basil 
Wsłuchajcie się w słowa St. Basil od Golluma Smile

Nesbru to miejscowość w Norwegii Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
ale tutaj chyba nie o to chodzi.
Wg mnie to skrót od Nesbrurussen, tylko że wtedy już to nie jest Norwegia a Rosja?:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Tylko, że dalej opis strony jest po Norwesku a w krótkim opisie jest wyszczególnione 30 nazwisk a w tekście utworu jest mowa o 29.
Samo St. Basil to chyba jakiś klub, albo event (coś jak Easter Rave) 
W długim opisie są różne wersje St. Basil, ale co ciekawe Nesbrurussen ma też coś innego: 
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 

Kolejne eventy? Ciężko stwierdzić po tym zdjęciu: (to raczej godziny występu)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 


Tym bardziej, że wystarczy kliknąć w "Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
" przy tym zdjęciu i jesteśmy gdzieś indziej.

Więc co to? Pseudonimy? Sam się gubię już. 
ALE w opisie Normandy i Hemigway (to chyba to samo) jest już 29 legend z Nesbru. Smile ciekawie Smile tym bardziej, że ni w ząb nic o tym nie wiem Smile
Insta: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
 "Tryvann og Lillehammer" - wg translatora to zimowy park i Lillehammer (Norweskie miasto Smile


Są też w necie informacje o Grinhouse i Fat Albert, ale to kwestie filmowe i myślę, że z określonym miejscem to ma niewiele wspólnego. Oprócz tego, że Oslo to stolica Norwegii a Eikeli to jakaś tam dzielnica miasta Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

W Fat Albert (tutaj raczej nie chodzi o film, a o jakiegoś grubaska) jest też mowa o Norwegii (na początku pani ładnie śpiewa Big Grin)

TBG - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
czyżby chodziło o to? I znowu Norwegia Smile Fatherland to wiadomo - ojczyzna.

Jeśli macie jakieś przemyślenia lub dodatkowe informacje na ten temat to podzielcie się nimi Smile
Może wspólnie uda nam się dowiedzieć o co w tym chodzi Big Grin
 Miłej zabawy Wink



[-] 3 użytkowników podziękowało 2bych za ten post:
  • BarthezJumper, Eleman, Nexoss
#2
Tutaj jest co nieco na ten temat: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

[url=https://www.facebook.com/dj.gollum.official/posts/1068689976521336][/url]w każdym poście z "BOYZ FROM" Gollum pisze że to dla przyjaciół z Norwegii : "Another Russ-Anthem for the guys from Eikeli and this year brings up a lot of smasher for our Norway friends. " - może ma tam znajomych priducentów/DJów?

Te projekty są tworzone wspólnie z Cap'em:
Produced by DJ Gollum & Dj Cap




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • 2bych
#3
Hmm faktycznie, czyli dobrze myślałem, że jeździ i szuka inspiracji. Z tego co ma na fan page można się jeszcze spodziewać paru tracków. Bo chyba Torpedo i Hard To Say I'm Sorry nie ma jeszcze. Strasznie to gościu komplikuje, chociaż z drugiej strony to chyba za bardzo się doszukiwałem ukrytych informacji Big Grin hehe Big Grin



[-] 1 użytkownik podziękował 2bych za ten post:
  • Restless
#4
Nie wiem jak wy panowie, ale ja tam nie kminię tych wielkich, co to pod dwudziiestoma ksywkami robią, czasem jeszcze co parę lat zmieniają, albo osoby w składzie zespołów, projektów muzycznych itd. to wszystko jest tak chaotyczne, że po samym podpisie często nie skumasz, kto i kiedy kawałek zrobił Tongue




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links








Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości