Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shalima - Don't Let Me Go (Warriorz! Tribute 2 Cascada Bootleg Mix)

Download only for logged users. Please login or register

My crazy video edit :

[-] 18 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • a13838988827, Andy J, DJ Graco, Djmegaflor85, djmugua, DJPublic, liuxu768, maci3k9, michal93, Michuxfcb, Patryk, przemek89b, RiderDean24, RobBrian, robson3107, Smirnoff, wczas20, winmap
Cudowniee podchodzi wokal super czaruje gratkii duże...
Aż wstyd brać za free chętnie bym kupił/ tak dobrze brzmi.
Komentujcie, lajkujcie, udostępniać boo wartoo.
Zabieram do folderu ,,dyskografia Warriorz!''
Dzięki wielkie

[-] 3 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
(06-01-2021, 23:34)RobBrian napisał(a): Cudowniee podchodzi wokal super czaruje gratkii duże...
Aż wstyd brać za free chętnie bym kupił/ tak dobrze brzmi.
Komentujcie, lajkujcie, udostępniać boo wartoo.
Zabieram do folderu ,,dyskografia Warriorz!''
Dzięki wielkie

Fajnie by było, gdyby to dotarło do Manuela Reutera żeby sobie posłuchał Smile

[-] 3 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b, RobBrian
Shalima - Don't Let Me Go (1994)
https://www.discogs.com/ru/Shalima-Dont-...ase/870314

[-] 3 użytkowników podziękowało Smirnoff za ten post:
  • DJ Graco, Max Gee!, Michuxfcb
Podoba mi się bardzo. Oczywiście jeden z najlepszych utworów HU tego roku jak dla mnie i zasłużone 10-/10! Smile

I wiem że może nieco marudzę, ale wydaje mi się że melo trochę niepotrzebnie przekombinowane względem dema co już nieco oddaje inny klimat. Np. od 2:50 oraz od 4:55 przekombinowane już nieco moim zdaniem. Albo powinno być takie same ale ostrzejsze bo to jakby zupełnie inne melo jest i nieco nie współgrające z tą pierwszą częścią mela tak mi się wydaje nieco. Smile Wejście mela w demie też było lepsze od 4:15-4:27 Tongue I za to ten minusik Smile

[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
(06-02-2021, 03:28)przemek89b napisał(a): Podoba mi się bardzo. Oczywiście jeden z najlepszych utworów HU tego roku jak dla mnie i zasłużone 10-/10! Smile

I wiem że może nieco marudzę, ale wydaje mi się że melo trochę niepotrzebnie przekombinowane względem dema co już nieco oddaje inny klimat. Np. od 2:50 oraz od 4:55 przekombinowane już nieco moim zdaniem. Wejście mela w demie też było lepsze od 4:15-4:27 Tongue I za to ten minusik Smile

Przyzwyczaiłeś się do dema Smile Czasem tak bywa, że później się zmienia na lepsze lub gorsze Smile

[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b
Gratkii.
Cudowna nuta.

[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb, przemek89b
@Max Gee! No jak dla mnie zdecydowanie wersja z demo lepiej przypadła do gustu. Smile

[-] 2 użytkowników podziękowało przemek89b za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
Jedyne co mi osobiście tu się nie podoba to stereo na vocalu, jak na moje uszy to mnie mega drażni, ale to są subiektywne odczucia każdego.
A to mogło już zostać tak zrobione w oryginale.

[-] 2 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb, przemek89b

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.