Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Colin feat. Mickey - So Blind (Overdrive Division Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/c0a50bed3b/file.html[/kr]

Szok że tego nie było jeszcze na forum.
Wpisuję w forumową wyszukiwarkę Sir Colin feat. Mickey - So Blind (Overdrive Division Remix) i jedyny temat to ten mój.
Niektóre tracki po 5 razy albo i 10 a tego klasyka nie było.
A czemu uważam że to klasyk
Z prostej przyczyny
A mianowicie od momentu zaczynającego się od 2.08 aż ręce same wznoszą się do góry (pomimo że dzień wcześniej przerzucił 120 kg obornika na rozrzutnik widłami) by klaskać w rytm tych dźwięków tej melodii czyli ''hands up'' a można także gwizdać czy nucić 'tetetetetee' albo jak kto chce.
Podobnie jak tu w filmie poniżej 

W momencie od 1.26 cała wiara wznosi ręce i klaszcze - magia.
A to jest to czego nie ma np muzyka projektu Azora.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb, RobBrian
#2
@Kolejoman Tak słucham drugi raz tej nuty i zastanawiam się nad "fenomenem" tego utworu, bo jak może się to podobać? (za wyjątkiem wokalu). Ta melodia jest co najwyżej średnia. Bez porywu, bez polotu. Taki typowy zamulacz. Takie "trentolenie" od którego potem w głowie się kręci w tym negatywnym sensie. XD No ale mimo wszystko szanuję bo każdy ma swój gust. To mi kompletnie nie siada. PS. piszę o tym Sir Colinie.



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(03-21-2021, 15:39)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
@Kolejoman Tak słucham drugi raz tej nuty i zastanawiam się nad "fenomenem" tego utworu, bo jak może się to podobać? (za wyjątkiem wokalu). Ta melodia jest co najwyżej średnia. Bez porywu, bez polotu. Taki typowy zamulacz. Takie "trentolenie" od którego potem w głowie się kręci w tym negatywnym sensie. XD No ale mimo wszystko szanuję bo każdy ma swój gust. To mi kompletnie nie siada. PS. piszę o tym Sir Colinie.

Nie wiem co jest w tym takiego fenomenalnego, to już musicie szanowny forumowiczu sobie sami wyjaśnić bo ja nigdzie nie napisałem że ten track jest fenomenalny, to jest Twoja interpretacja tego co napisałem w 1 poście. Ja tylko napisałem że dla mnie klasyk ale jednocześnie to nie musi oznaczać że fonomenalny. Fajne jest to że w takt tej melodii można sobie poklaskać i nie tylko - z 4 razy odsłuch i za każdym razem takie moje reakcje były. Ta produkcja mi się osobiście podoba. Lubiałem i dalej lubię styl Overdrive Division.
Podoba mi się to od 0.54 do 1.21 i powtórka od 3.20 do 3.47.
Może jakiś przedmiot przeszkadza czyli zamula odbiór między głośnikiem a uchem w Twoim przypadku, może za mało reverbu bassu - powiększenie tych efektów w odtwarzaczu może polepszyć odbiór.
A w ogóle co się z Tobą dzieje: kolejny wpis sugerujący problemy ze zdrowiem, kiedyś że Ci się słabo robi teraz w głowie się kręci.  Może jakaś teleporada czy netporada ze strony któregoś z forumowych lekarzy teraz siedzą cicho a kiedyś się udzielali i to ochoczo.
Mam to usunąć? bo jeszcze innemu się słabo zrobi i w głowie zakręci i upadnie i sobie krzywdę wyrządzi i lekarze będą mieć okazję do wpisania Covida.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#4
rytmiczny dobry track woka też mi siedzi (tyle tylko że posiadam i znałem Smile ) ale godna polecenia propozycja



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#5
@Kolejoman Top Nice Music



[-] 2 użytkowników podziękowało technoapell za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Damon and Castore - Overdrive Your Speakers (Radio Mix) Kolejoman 2 564 08-16-2021, 22:09
Ostatni post: przemek89b
  OverDrive Division - Paradise (Partystylerz Vs. Project One Remix) RobBrian 1 404 06-12-2021, 22:00
Ostatni post: Andy J
  OverDrive Division - Paradise (Ic3m4n Remix) RobBrian 0 387 06-09-2021, 18:23
Ostatni post: RobBrian
  OverDrive Division - Paradise (Ray-Clubb Remix) RobBrian 0 302 06-09-2021, 18:20
Ostatni post: RobBrian
  Fabio Vega - No Way Out (Overdrive Division Club Mix) Kolejoman 0 331 06-06-2021, 21:02
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości