Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takt - Jedna Noc (Warriorz! Extended Remix)
#1

Download only for logged users. Please login or register







[-] 9 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 99ers, BarthezJumper, encantoxx, Melizaparis, michal93, Michuxfcb, polle2003, Smirnoff, winmap
#2
TOP 2023 roku, zdecydowanie Smile. Genialne to jest Smile




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 1 użytkownik podziękował 99ers za ten post:
  • Max Gee!
#3
Taki fajny wokal ale niestety melodia i sam styl leży. Po tobie spodziewałem się więcej, to co zaprezentowałeś brzmi jak początki w FLStudio.



[-] 2 użytkowników podziękowało Patryk za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#4
Taki mocny średniak jeśli chodzi o produkcję, sample itd. vocalu nie komentuje bo disco mnie nie interesuje. Ogólnie robisz super robotę i w tamtym old stylu ale czas wprowadzić coś nowego.. Czasy cascady niestety się skończyły.. Każdy za tym tęskni ale trzeba wprowadzać też coś nowego.



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#5
(05-18-2023, 22:07)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Taki mocny średniak jeśli chodzi o produkcję, sample itd. vocalu nie komentuje bo disco mnie nie interesuje. Ogólnie robisz super robotę i w tamtym old stylu ale czas wprowadzić coś nowego.. Czasy cascady niestety się skończyły.. Każdy za tym tęskni ale trzeba wprowadzać też coś nowego.

Wokal nie jest typowo discopolowy. Jest ambitny, na poziomie piosenek z gatunku pop.

Czasy Cascady się skończyły ... i bardzo źle. To co obecnie jest na topie - nie dla mnie.
Dalej będą produkcje w stylu klasycznym.
To misja projektu Warriorz! - stary, najlepszy styl 'hands up' i to po polsku. Dlatego projekt został reaktywowany,żeby zostawić jeszcze po sobie trochę produkcji w języku polskim.
Już w czerwcu singiel : "Bo To Polska'.
Na pewno będą wersje : (Original Dance Mix) i (Handz Up Mix) + ewentualne czyjeś remixy.

Będą też wokale niediscopolowe jeśli chodzi o własne single lub remixy.

... jeśli miałby być zupełnie inny, nowy styl, to raczej jako inny projekt.



[-] 4 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • 99ers, Melizaparis, Michuxfcb, przemek89b
#6
przyjemny lekki hands up Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało lemen1989 za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#7
Chętnie zabieram ten styl i brzmienie.
Choć możnaby trochę więcej z tego wyciągnąć przy mixie.



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#8
Oczywiście broń cię nie hejtuje ani nic z tych rzeczy. Kojarzy mi się po prostu z disco. A co do stylu to nie mówię że jest zły czy coś. Po prostu myślę że można by urozmaicić. Ale każdy tworzy jak uważa.



[-] 2 użytkowników podziękowało winmap za ten post:
  • Max Gee!, Michuxfcb
#9
(05-19-2023, 09:18)winmap napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Oczywiście broń cię nie hejtuje ani nic z tych rzeczy. Kojarzy mi się po prostu z disco. A co do stylu to nie mówię że jest zły czy coś. Po prostu myślę że można by urozmaicić. Ale każdy tworzy jak uważa.

Wiem,że nie hejtujesz. Nawet gdyby, to mi nie przeszkadza,że ktoś ma własne zdanie.
Dzięki za komentarze



[-] 2 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb, winmap


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 387 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 247 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 (Extended Mix) Max Gee! 1 335 10-24-2023, 08:46
Ostatni post: winmap
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix) Max Gee! 6 439 10-05-2023, 08:54
Ostatni post: Kito
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix Instrumental) Max Gee! 0 279 10-04-2023, 10:20
Ostatni post: Max Gee!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości