Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temix (aka 99ers & Sch00ck) - Beginner
Temix (aka 99ers & Sch00ck) - Beginner Big Grin

Efekt współpracy z Sch00ck'iem Wink

[Obrazek: file.html]

Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

[-] 7 użytkowników podziękowało 99ers za ten post:
  • arekcsw, BarthezJumper, [email protected] PE, Eleman, kickasskev, Lucky, Skrzynek
pretty nice , not bad Wink Big Grin Wink

Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Official Soundcloud

a całkiem fajnie to gra , podoba mi się Wink

Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
panowie wiecej poczytaja na temat mixu
chociaz wam powiem ze sie dobraliscie
bo brzmicie lepiej razem niz osobno Tongue

[-] 2 użytkowników podziękowało keron4 za ten post:
  • 99ers, Eleman
Powiem tak, fajnie bo fajnie, duet spoko, popieramy takie fkn kollaby, co nie zmienia faktu że jeszcze nadal zalatuję troszku amatorką, chodź jest lepiej, wazne by dużo grzmocić w Flu, człowiek się rozwija, np. ja jestem pewien, że jeszcze w tym roku będę miał granatowy nick Big Grin

Bo naprawdę wszystko jest do wykonania, nie ma rzeczy niemożliwych, trzeba tylko chcieć, mieć tą determinacje w dążeniu do celu, no i przede wszystkim starać się czerpać jak największą radość z produkcji muzyki i ogólnie całego tego szitu jakim jest bycie amatorskim artystą xD

Panowie więcej serca w produkcje, z każdym projektem starajcie się komplikować melodie, tworzyć bardziej złożone brzmienia itd. xD Bo jakiś potenszjal jest, ale nie rozwinięty moim zdaniem Big Grin
A no i kwestie techniczne, no ale to trzeba być pedobirem uszatkiem, żeby tego nie słyszeć Big Grin

Signature of Eleman

FOLLOW: https://soundcloud.com/elemanmusic
SUBSCRIBE: https://www.youtube.com/user/ElemanMusic

[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • 99ers
Dzięki za komenty. Co do projektu to fakt zalatuje amatorka ale z produkcji na produkcje myślę będzie lepiej bo jak wspomniał Eleman wkładamy serce w to co robimy.

[-] 1 użytkownik podziękował TheHandsUp za ten post:
  • BarthezJumper