Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance Ashley Wallbridge feat. Sarah De Warren - World For You (Extended Mix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/984151cb2c/file.html[/kr]




[-] 3 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • brainq, Michuxfcb, Smirnoff
#2
piękne to jest 12/10



[-] 2 użytkowników podziękowało brainq za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#3
Zakochany w tym czekałem od dawna



[-] 1 użytkownik podziękował RobBrian za ten post:
  • Michuxfcb
#4
No ładne to i nawet i piękne no ale nuuuuda.
Wg mnie dla każdego obecnego/byłego fana hands up bardziej istotne powinny być nutki trancowe z 138-140BPM niż taki club/dance.
Nie czekałem na to - miła niespodzianka ale tylko tak na max 5 odsłuchów nutka (dla mnie) i raczej tylko teledysk (bo pani Sarah ma apetyczną talię).
Ja czekam na Binary Finary & Kinetica feat. Audrey Gallagher - In Our Blood (Xijaro & Pitch Remix), Suncatcher & Exolight - Water Colour Memories (Last Soldier Remix) oj będzie będzie walnięcie w Kentucky, będzie - za tydzień release.
Jeśli to 12/10 to te 2 nutki wymienione wyżej dla ludzi którzy słuchają hands up powinny być 22/10 - ja rozumuję prosto - hands up - 144 BPM, uplift trance - 138-140 BPM - wnioski są oczywiste.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#5
(01-16-2021, 10:45)Kolejoman napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ja czekam na Binary Finary & Kinetica feat. Audrey Gallagher - In Our Blood (Xijaro & Pitch Remix), Suncatcher & Exolight - Water Colour Memories (Last Soldier Remix)

Wrzucisz jak wyjdą? Świetnie się zapowiadają Smile




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Simek za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Trance] Alex Prima & Sarah de Warren - When We Say Goodbye (Extended Mix) D@n PE 0 272 07-03-2022, 14:18
Ostatni post: D@n PE
  Harris & Ford & FiNCH - Make the World Rave again (Extended Mix) Knezi91 0 248 07-03-2022, 05:21
Ostatni post: Knezi91
  [BigRoom] Bingo Players feat. Sarah de Warren - State Of Mind (Extended Mix) Kolejoman 2 381 03-19-2022, 20:19
Ostatni post: nowa16
  [Hardstyle] TRIIIPL3 INC. - Brave New World (Extended Mix) HandsUpper86 0 380 02-25-2022, 17:32
Ostatni post: HandsUpper86
  [Trance] 4 Strings & Sarah Russell - Change The World (Extended Mix) Kolejoman 0 250 01-22-2022, 20:54
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości