Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance MarLo x Triode feat. HALIENE - Castles In The Sky (Extended Mix)
#1
MarLo x Triode feat. HALIENE - Castles In The Sky (Extended Mix)
[kr]https://krakenfiles.com/view/7c6e879478/file.html[/kr]




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#2
Słyszałem lepsze przeróbki tego. To nie jest mi wgl potrzebna.




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(09-26-2020, 20:23)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Słyszałem lepsze przeróbki tego. To nie jest mi wgl potrzebna.

Moim zdaniem od członka szanownej rady starszych należy wymagać aby pisał konkretniej jakie lepsze przeróbki dokładnie ma na myśli. Z perspektywy np młodych początkujących fanów muzyki dance może to być istotne - mogą być zainteresowani innymi wersjami tego fajnego wokalu. Bo inaczej taki post to nie na temat - śmiem uważać tak. Co do drugiej części zdania też można sprawdzić czy wszystko pasuje by nikt sobie nie pomyślał że jego ekscelencja admin zatrudnia na stanowisku ''supermodów'' analfabetów. Ja wiem że to literówka no ale. Tego co napisałem chyba mamy prawo wymagać od członka szanownej rady starszych a nie pisania na odpierdziel. I przepraszam że po raz kolejny nie zajmuję się sobą ale uważam że poruszyłem istotne sprawy. 

Mnie się tam podoba, ja takie nutki biorę z pocałowaniem ręki (nie dosłownie bo ja nie z tych i uploadera tej wrzutki też nie całowałbym w rękę) a jak już to całuję biskupa w pierścień i pięknie panie - byle nie feministki - akurat tego nie biorę po poczęstowałem się dzień wcześniej z innego źródła.
Krytycy zawodowi i amatorzy w necie piszą że pani Haliene niepotrzebnie dodała do wokalu swoje interpretacje wokalne i wyszło czasami jak to piszą skrzeczenie - może i prawda ale mi to nie przeszkadza a może nie zauważyłem tego.
W momencie premiery 2 dni temu nie pamiętałem żadnej wersji oprócz oryginału od Iana Van Dala - nie powiem 20 lat temu mi się podobało ale teraz po 2 dekadach nie zamierzam wracać do tego oryginału. Na pewno były jakieś przeróbki ale żadnej nie kojarzyłem wtedy. I tak na szybko sprawdziłem - trafiłem na takie ciekawa wersje: z dawnych od Absolom, z hands up od Erica Mulldera bootleg a z trancu bomba od Khalai, szkoda że Jak Aggas nie zreleasował swojej wersji - też mogło być super.  Była też wersja od Rogera Shaha i Inger Hansen upliftowo trancowa. Mam nadzieję że wyręczyłem w pewnym stopniu autora zacytowanego postu.



[-] 2 użytkowników podziękowało Kolejoman za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#4
@Kolejoman

Był jeszcze relek od Bastiana Basica: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
jak dla mnie najlepszy; w tym poście są 3 remixy tej nuty: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 2 użytkowników podziękowało Restless za ten post:
  • Kolejoman, Michuxfcb
#5
Dzięki za info, jak ja mogłem nie pamiętać o remixie Photographera czy Hardchargerów - posypuję głowę popiołem na znak pokuty - oczywiście miałem to wszystko ale niestety kara za grzechy mnie spotkała i znowu ponownie muszę to pobrać - koniecznie.
Natomiast cofam że Absolom remix z oryginalnego relka fajne - odsłuchałem i nie podoba mi się jednak - sam wrzuciłem 3 lata temu De Donatisa, Petera Lutsa i Wipenberga remix a Absolom nie to znaczy że nawet wtedy mi się nie spodobał ten remix (to były czasy zanim doznałem objawienia - tzn odkryłem uplift trance) akurat tych wersji nie zamierzam już odzyskać - natomiast upliftowo-trancowe oraz Hardchargerów, Deana i Erica Muldera mam albo będę miał na dysku (tzn planuję)



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [BigRoom] Marlo & Sunset Bros. feat. Sydnee Carter - War Eyes Kolejoman 0 299 02-19-2022, 22:08
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] TRIODE x Z3npi x Chloe - Firefly (Extended Mix) Kolejoman 0 232 01-18-2022, 21:24
Ostatni post: Kolejoman
  [Club / Dance] DJ Satomi - Castles In The Sky (Dj Magix Italo Dance 2000 Remix) Smirnoff 0 246 12-02-2021, 16:20
Ostatni post: Smirnoff
  [Hardstyle] MaRLo x Frontliner - Hook (Extended Mix) Kolejoman 1 438 07-26-2021, 10:29
Ostatni post: Nexoss
  [Trance] Markus Schulz & Haliene - Tidal Wave (Will Atkinson Extended Remix) Kolejoman 0 318 07-04-2021, 19:23
Ostatni post: Kolejoman



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości