Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trance Sama pozytywna energia
#1
Cześć, chciałbym zaprezentować Wam mój mix oscylujący w klimatach Vocal Trance sprzed 7-10 lat mniej więcej, dawka dobrych utworów, płynne przejścia i dobra jakość i przyjemność w odsłuchu całości.  Sleepy
Nie polecam tego miksu tylko i ze względu na to, że zmiksowałem go ja, nie zależy mi na lajkach i followersach, bo to jest i tak jedyny mix na moim soundcloud, po prostu chcę się podzielić dobrym klimatem, który z pewnością rozbudzi w Tobie wiele pozytywnej energii, myślę, że warto tego posłuchać, bo kiedyś też nie słuchałem za często Vocal Trance, a teraz, mixując takiego seta zacząłem czuć tę dziwną, pozytywną nostalgię i moc!

Polecam każdemu chętnemu Smile 




[-] 3 użytkowników podziękowało dannytoplesdj za ten post:
  • Michuxfcb, RobBrian, Sebek
#2
Nuuuuuuuuda w porównaniu do obecnych tranców.



[-] 1 użytkownik podziękował Kolejoman za ten post:
  • Michuxfcb
#3
Odsluchane i milo wlecialo jak typowy mix z jakiejś znanej polubionej strony trance.
Więc dzięki ci za tą prawie godzinę odlotu w odsłuchu
I wcale nie nie nudaaaaa gdy się człowiek zanurzy na coś innego poza swoją TL



[-] 2 użytkowników podziękowało RobBrian za ten post:
  • dannytoplesdj, Michuxfcb
#4
Dzięki za opinie, staram się zawsze mixować sety z dobrymi i płynnymi przejściami, staram się zawsze dbać o klimat mixu, aby był dobrze wspominany, pozdrawiam Wink



[-] 1 użytkownik podziękował dannytoplesdj za ten post:
  • Michuxfcb
#5
A ja lubię ten progresywny Vocal Trance z tamtych lat i z chęcią wezmę Smile Ostatni utwór hah sam go mam w aucie Smile



[-] 2 użytkowników podziękowało Sebek za ten post:
  • dannytoplesdj, Michuxfcb
#6
Dzięki, też lubię ten oldskulowy klimacik, przypominają się czasy pierwszych smartfonów i słuchania takich tranców Smile xD



[-] 1 użytkownik podziękował dannytoplesdj za ten post:
  • Michuxfcb




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości