Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warriorz! - Pragnę Ciebie (Dance 2 Disco Remix)
#1
[kr]https://krakenfiles.com/view/0dv60HBI8b/file.html[/kr]



[-] 18 użytkowników podziękowało Max Gee! za ten post:
  • .DragoN., 99ers, alpharoy, brainq, DJ Graco, djjunzhu, kudlaj, liuxu768, michal93, Michuxfcb, mika, MyceQ, polle2003, przemek89b, Smirnoff, syryk, wczas20, west
#2
Najlepsza wersja na całym relku, jak dla mnie petarda 9/10 bo vocal mi nie podchodzi (nie o to chodzi że Polski tylko mam odczucie jak by wrzeszczała do mikrofonu)



[-] 1 użytkownik podziękował .DragoN. za ten post:
  • Michuxfcb
#3
(09-26-2021, 11:10).DragoN. napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Najlepsza wersja na całym relku, jak dla mnie petarda 9/10 bo vocal mi nie podchodzi (nie o to chodzi że Polski tylko mam odczucie jak by wrzeszczała do mikrofonu)

Typowy eurodancowy wokal. Tam jest mnóstwo takich, gdzie wokalistki ''wrzeszczą'' podobnie a nawet jeszcze bardziej. Ja to uwielbiam Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Max Gee! za ten post:
  • Michuxfcb
#4
No właśnie. Kwestja gustu jedni lubią inni nie lubią, niestety mi ten styl vocalu nie podchodzi, wolę takie delikatniejsze vocale w Eurodanceu np DJ Bobo - Tell Me When takie lubię.
Numer 2 u mnie. Genialny remix



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • Michuxfcb
#5
Trey D-Higher and Higher (Eurodance 90')
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



[-] 2 użytkowników podziękowało Haribo27 za ten post:
  • Michuxfcb, Smirnoff
#6
Jednak najlepsza wersja z relka 8/10



[-] 1 użytkownik podziękował brainq za ten post:
  • Michuxfcb
#7
Zwykły średniak jak dla mnie. Nic w tym fajnego nie ma. Smile Wersja 2 Rockerz to dopiero petarda najlepsza na całym relku Smile A tutaj to taka lipna podróbka nieco z Hitmena a nieco z Megastyleza. Brzmi jak niejaki Puszczyk Big Grin Jedna z gorszych wersji na relku 6/10 Smile



[-] 1 użytkownik podziękował przemek89b za ten post:
  • Michuxfcb
#8
Czuć Hitmena, ale takiego nieprzemyślanego jak dla mnie. Średniak.



[-] 2 użytkowników podziękowało RogsKoks za ten post:
  • DJ Graco, Michuxfcb
#9
(09-28-2021, 03:37)przemek89b napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Zwykły średniak jak dla mnie. Nic w tym fajnego nie ma. Smile Wersja 2 Rockerz to dopiero petarda najlepsza na całym relku Smile A tutaj to taka lipna podróbka nieco z Hitmena a nieco z Megastyleza. Brzmi jak niejaki Puszczyk Big Grin Jedna z gorszych wersji na relku 6/10 Smile

Bardziej bym powiedział, że remix został zrobiony w stylu Empyre One. Wink Ale to tylko takie moje osobiste odczucie. Wink Pozdrawiam.



[-] 1 użytkownik podziękował MyceQ za ten post:
  • Michuxfcb


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kuzyn Zenka-Oczy Popka (Warriorz! 'Goodbye' Extended Remix) sander 3 387 11-07-2023, 19:38
Ostatni post: BarthezJumper
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 Max Gee! 1 247 10-24-2023, 18:44
Ostatni post: lemen1989
  Warriorz! x Anna Rzewódzka - Na Sen '23 (Extended Mix) Max Gee! 1 335 10-24-2023, 08:46
Ostatni post: winmap
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix) Max Gee! 6 439 10-05-2023, 08:54
Ostatni post: Kito
  Dawid Kajdan - Podobasz Mi Się (Warriorz! Energizer Extended Remix Instrumental) Max Gee! 0 280 10-04-2023, 10:20
Ostatni post: Max Gee!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości