Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nazwa nutki ?
#28
Prozę
Ja nie jestem pewien, czy w ogóle to tutaj już wrzucałem, może kiedyś wrzuciłem, ale temat przenieśli do kosza.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#29
"Omen III" od Dj Valium to utwór z 2000 roku. Ale tu jakaś dziwna wersja, bo podkład od Dja Valiuma, ale wokal jakiś inny. Nie wiem czy było jakieś inne, nieoficjalne, wcześniejsze wydanie. "Lucky" od Britney, czy "Let's get loud" od J Lo to też 1999/2000 rok, więc ta składanka to rok 2000 co najmniej

@ Edit: To na pewno pirat, bo na tej płytce napisane jest "brawo" przez W a nie przez V Smile co nie zmienia faktu, że przydał by mi się "Omen III" w wersji z tej składanki Smile




Signature of Andy J
[-] 1 użytkownik podziękował Andy J za ten post:
  • DJ Graco
#30
Na tych piratach to w ogóle czasem unikaty można było znaleźć. Ja planuję kupić kilka piratów, clubrotation znalazłem na allegro za śmieszne pieniążki zobaczymy co tam będzie heh, moze się unikaty muzyczne trafią.
Na jednym piracie np była jakaś dziwna wersja Wake Up od Sunbeamu bez vocalu, bez tego szeptu "Wake up", który się pojawiał, a nie ma jej na singlu w ogóle.



#31
(04-15-2021, 19:56)Andy J napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Ale tu jakaś dziwna wersja, bo podkład od Dja Valiuma, ale wokal jakiś inny. Nie wiem czy było jakieś inne, nieoficjalne, wcześniejsze wydanie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Bodajże Omen III (Extended Vocal Mix) wydane oficjalnie.



#32
SIemandedo,
tym razem zadanie chyba prostrze. Czy jakieś sprawne ucho mogłoby wychwycić dokładnie co mówi ten facet pod koniec tego 40 sekundowego nagrania? Ja zrozumiałem this is remix, by dj... Właśnie jaki dj? Na końcu jest na pewno "ix", ale nie jestem w stanie zrozumieć
[kr]https://krakenfiles.com/view/cb34f8e79b/file.html[/kr]
Z góry dzięki.



#33
Davids, Danix, Da mix?




Signature of Andy J
#34
Dobra, dzięki już znalazlem.
Jest to DJ Da Beat.



#35
Hej,
ciagnac temat Brawo Hits mam pytanie,. wie ktoś co to za wersja Melanie C. I turn To you z tej płyty?
Na singla nie patrzyłem, bo nie wszystkie tracki są do odsłuchu na yt a singla download jeszcze nie znalazłem



#36
Siema, wie ktoś z was co to za remix?

Download only for logged users. Please login or register





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nutki do odgadnięcia BarthezJumper 11 798 01-09-2024, 00:15
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości