Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] Nazwa nutki ?
#46
W internecie znalazłem coś takiego jak DJ Raaban - Drop The Bass, ale wydaje mi się, że to też może być źle podpisane. Nigdzie nie ma wzmianki o tej konkretnej nucie w Discogs pod takim tytułem no i nie ma tego po za youtubami i Chomikami w słabych jakościach XD.



#47
Mi to brzmi na taki Casteam może ? Smile
Nutkę kojarzę
Na 80 procent albo Casteam albo Beattrax Smile poszukaj troszkę tytułu u tych Producentów




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel
[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • DJ Graco
#48
Dzięki, poszukam co nie co u nich. Też mi się to troszkę z Casteamem skojarzyło.



[-] 1 użytkownik podziękował DJ Graco za ten post:
  • BarthezJumper
#49
DJ Raaban - Drop The Bass z albumu United Sound Of DJ Raaban (2011) - Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
, Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
.



[-] 1 użytkownik podziękował Patryk za ten post:
  • BarthezJumper
#50
Anima Libera to jest w ogóle skradzione totalnie skądś i tempo podwyższone, więc ja tak temu Rabaanowi nie ufam. A to, że wydał album na streamingu to druga rzecz. Ja kiedyś widziałem jakiegoś innego złodzieja tytułów, bodajże się DJ Flashin nazywał ijeden z jego tracków okazał się totalnie skopiowanym demo innego tracka, który nawet nie wyszedł i ten Flashin ukradł sobie to demo i podpisał się pod tym. A pod koniec nagrania słychać pewien fragment instrumentalu, który nie występuje na wersji Raabana. Z tego co pamiętam to tam leciał jakiś extended a po wpisaniu DJ Raaban Drop The Base Extended nic konkretnego nie ma tylko jest ta wersja edit. Dlatego ja sądzę, że to jest zwyczajnie chamsko skradzione.



#51
A tak zmieniając troszkę klimaty wie ktoś co to za remix Staccato - Move Your Body? Vocal jest z 2011 ft. Rainy tyle wiem. Ale na singlu nie ma takiej wersji jaka jest tutaj...
[kr]https://krakenfiles.com/view/0CYAjPXLzW/file.html[/kr]



#52
OK tytuł znaleziony
Stacccato & Rainy - Move Your Body 2011 (Dennis Rain Bootleg Mix)



#53
Hej, wiem, że to nie jest Hands Up, nawet coś zupełnie przeciwnego XD, ale to mi się tak spodobało a nie mogę znaleźć tytułu, więc sięgam nawet tutaj. Pytałem u różnych źródeł i na razie brak rezultatów.
Generalnie to nagranie z radia i na dodatek z fal krótkich i na kolejną dokładkę mnóstwo zakłuceń w tle. To co odfiltrować się dało to zrobiłem te przerwy w sygnale to odfiltrowany sygnał.
Jak ktoś nie umie wyłapać z szumów melodii to mogę potem wrzucić to co udało mi się zagrać XD
Hobbystycznie jestem nasłuchowcem radia i takie coś udało mi się wyłapać w styczniu.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links



#54
Cześć, tym razem poszukuję czegoś takiego. Niestety aplikacje do rozpoznawania milczą. Jakość nagrania tragiczna XD.
Jest to jakiś remix Groove Coverage - 21st Century Digital Girl
Na razie jeszcze nie ustaliłem jaki, żadna singlowa wersja nie pasuje, ale poszukam jeszcze tu i tam.

Download only for logged users. Please login or register





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nutki do odgadnięcia BarthezJumper 11 799 01-09-2024, 00:15
Ostatni post: BarthezJumper



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości