Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 pytania
#2
Nie rozumiem za bardzo, jak ja robię Big Roomy to robię to wszystko samemu, a przynajmniej staram się to robić samemu Wink
Ale okej, odpowiadam Smile A jeśli gdzieś się pomylę, to mnie poprawcie Tongue

Jeśli chodzi o 1 pytanie, ten fx to "big room snare" taki wydłużony, dłuuugi werbel po prostu z reverbem odpowiednim, EQ i kompresja też ważna.

Ta gitara z pytania 2 to raczej na 100 % sampel prawdziwego akustycznego instrumentu, chodź mogę się mylić Wink

Nie za bardzo rozumiem pytanie 3, ale domyślam się, że chodzi o ten synt w tle, nie ? Bo jeśli tak, to po prostu filtr cut off, często są wbudowane we wtyczki VST na których się kręci te synty, ale można sobie poradzić i bez tego, wtyczka Fruity Fast LP i tyle Wink
A i tutaj wyraźnie słychać, że prócz tego filtra też jest ruszany parametr "pluck" w wielu wtykach tak to się nazywa, generalnie chodzi o obwiednie ADSR chyba, ale pewności nie mam...ciemni niebiescy Ci to lepiej wytłumaczą Wink


PS: Jak chcesz to mogę Ci wrzucić jakieś paczki, kity do tego itp. Ale wiele rzeczy, brzmień i przejść z tych newschoolowych house-ów, wbrew pozorom można prosto samemu zrobić. Big Grin

...I na przyszłość staraj się wrzucać nutki z aliasem forum, albo przynajmniej bez obcych aliasów Smile




Signature of Eleman

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links




[-] 1 użytkownik podziękował Eleman za ten post:
  • jake-long


Wiadomości w tym wątku
3 pytania - przez jake-long - 03-22-2014, 09:52
RE: 3 pytania - przez Eleman - 03-22-2014, 13:02
RE: 3 pytania - przez jake-long - 03-22-2014, 13:32
RE: 3 pytania - przez Eleman - 03-24-2014, 23:03
RE: 3 pytania - przez jake-long - 03-26-2014, 15:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,456 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  2 pytania Michael Wonder 8 1,918 12-13-2014, 14:05
Ostatni post: Diven



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości