Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Clubringer
#1
Cytat:ClubRinger to nowa Polska formacja klubowa która szturmem podbija nie tylko polski rynek muzyczny. Dwaj przyjaciele Janardana oraz DJPrimo obrali sobie za cel osignięcie sukcesu w branży muzycznej i wielkimi krokami zbliżają się do upragnionego celu. Pewnym sukcesem w ich karierze jest na pewno umieszczenie swoich produkcji na skladankach wydawanych nakladem Magic Records/Universal (Bravo Hits, Bravo Party, Dziewczynam, Popcorn); Hit'n'Hot (Dance Action, Tachno Traxx) a także Avex Traxx Japan (UltraDance). Już niebawem ukaże się ich najnowszy debiutancki album.
źródło
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


O tej formacji słyszałem już jakiś czas temu jak zacząłem interesować się hands upem.
Jednak mix Maxa Gee! przypomniał mi o tym zespole.
Teraz na szybko zakładam wątek, nie ma oficjalnej strony zespołu to też doszukiwanie się dyskografii trochę by zajęło.
A ten debiutancki album to chodziło o Go West?
Ciekawe kiedy ta formacja się rozpadła, musiałbym właśnie prześledzić ich losy, dyskografię pogrzebać i tak dalej. Ale sukcesu pewnie jakiegoś mega nie odnieśli, bo gdyby tak to bym już dawno o nich słyszał. Wysłuchałem ich kilka produkcji i są na poziomie i widać, że to profesjonalna robota, no, ale z wielkich planów o jakich jest mowa w podlinkowanym wywiadzie z 2002 r, nici chyba były  i pewnie dlatego się rozpadła, bo stwierdzili, że nie ma sensu tego dalej ciągnąć.
Ciekawe co obecnie ci dwaj robią. Czy całkowicie porzucili muzykę i żyją gdzieś prywatnie np jeden jako sprzedawca w sklepie, drugi jako pracownik w biurze.
NP Clubbasse cały czas zajmują się muzą, mają nawet swoją oficjalną stronkę na fb i są jako tako aktywni.
No, ale to inny przykład.
Tutaj pogadajmy sobie o tej formacji, czy w ogóle ją znacie, czy wywarła jakoś mega dużo wpływu w tamtych latach w muzyce?
Chociaż gdybym miał odpowiedzieć na to pytanie na obecną moją wiedzę to raczej wontpię.
Wypuścili kilka fajnie brzmiących utworów, ale nie wybili się jakoś mega bardzo.
Gdybym pisał źle to mnie na tychmiast poprawcie! Wszak są mądrzejsi ode mnie Big Grin
Pozdrawiam i życzę merytorycznej dyskusji Big Grin



[-] 3 użytkowników podziękowało DJ Graco za ten post:
  • D@n PE, Eleman, SolidShark


Wiadomości w tym wątku
Clubringer - przez DJ Graco - 06-23-2021, 20:51
RE: Clubringer - przez Andy J - 06-23-2021, 21:39
RE: Clubringer - przez DJ Graco - 06-23-2021, 21:56
RE: Clubringer - przez Andy J - 06-23-2021, 22:33
RE: Clubringer - przez ubatrancer - 06-24-2021, 09:19
RE: Clubringer - przez Andy J - 06-24-2021, 21:28
RE: Clubringer - przez Andy J - 06-24-2021, 21:38
RE: Clubringer - przez DJ Graco - 06-24-2021, 22:39
RE: Clubringer - przez Andy J - 06-25-2021, 21:14
RE: Clubringer - przez SolidShark - 04-24-2022, 06:59



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości