Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jumpstyle
#1
Zna ktoś może jakieś Jumpstylowe nutki ze szczyptą HU . Potrzebuje pare do Jumpa :-)



[-] 1 użytkownik podziękował BarthezJumper za ten post:
  • Krzychowsky
#2
Hmmmm w sumie Megastylez kiedys robil HU z melodiami do Jump'a Smile Mozesz obczaic.
Jeckyll & Hide - Freefall Big Grin
Co tam jeszcze hm... Scooter - Jump all over the world

Jak odszukam stare plyty to podesle jeszcze kilka tytulow Smile




Signature of Jumproxx
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
[-] 1 użytkownik podziękował Jumproxx za ten post:
  • BarthezJumper
#3
Hmm, HandsUp + JumpStyle... osobiscie bardziej bym polecał teraźniejszy NuStyle, ale z HU, to:
Jeckyll & Hyde nasuwa mi się na początek, ale skoro siedzisz w JS, to na pewno kojarzysz Big Grin
np: Springstil - Springstil (Jeckyll & Hyde Remix) - w sumie nic nie przebiło tej mieszanki gatunków jak narazie, mój TOP 3.
Franklin & Navaro - I Need Love (O-Seven & Jumpgeil Remix) - to polecam, ostatnio wkręciło mi się strasznie ;]
Bass Creator - Fucking Breakbeat (to podchodzi pod wczesny NuStyle, też konkretne ;])
East Clubbers - Sexplosion (Jump Dance Version)
Kawałki formacji JumpHeadz (Run, Play, Jump, wszystkie konkretne Big Grin)
Jeckyll & Hyde - Freefall (Jumpfreakz Remix) - skakałem do tego swego czasu
McFly - Deep (Original Mix)
tak jak Jumpi napisał powyżej MegaStylez, szczególnie Jump With Me
Verano - Abfahrt (Deepforces Remix) - też pewnie znasz ;p
Rhythminsider - Somebody Scream (Original Jump Mix) - dobre melo, lubiałem swego czasu w h*j
Jump Project - Whistle
Springstil - Zanzibar (MegaStylez Remix)
Springstil - Zanzibar (Bootleggerz Remix) (mało kicku jumpowego, ale zawsze coś ;p)
Spyder - Okrutny Los (DaVid Remix) (NENO od nas z forum Big Grin ) do skakania średnie, ale mi wychodziło jakoś tam xd
System Schock feat. Kim Sozzi - Break Up - jarałem się jumpowym kickiem swego czasu w cholere.
East Clubbers - To The Moon And Back (DJ Two-S Remix) - Early Harstyle, z teraźniejszym Reverse Bass'em , coś tam ma w sobie z Jumpa Big Grin
DJ Massive vs. The Rebel - High Volume - klasyk Big Grin (więcej Jump niż HU, ale melo coś tam z HU ma w sobie, jak na moje ucho)
Vinyltronic - This Is To Begin - mały fragment Jump Kick'a..
evil activities and dj panic feat mc alee never fall asleep doc (hardcore / gabber) - wystarczy troche zmniejszyć tempo, bo szybkie to jest w k^%we, skakałem do tego i konkretnie daje Big Grin
Hypertype - Rock The Show (Cansis Remix) - bardzo mało z Jumpa, ale są małe fragmenty z kickiem jumpstyle.
Ultrabeat Vs Darren-Styles - Discolight (Scooter Remix) - to już bardziej nustyle, ale polecam Big Grin
Scooter - Fish Is Jumping
Scooter - I'm Raver, Baby (refren przyprawia mnie o rzygi, w ch*j do dupy, ale głowny motyw spoko, lajtowy Jump podchodzący pod HU)
Hard3eat - Bring The Beat Back ( Big Grin hehe... ) (ma w pewnych momentach HardStyle'owy Kick, coś ala Wasted Penguinz)
nova scotia feat aj - stay with me (hard3eat remix) (hehe 2 ;] )
większość nut DRM i Malu Project
Hardwell feat. Amba Shepherd - Apollo (Norex Bootleg Mix)
Wooferman - Money (DJ Hyo & Technopoose Remix)
Aqua - How R U Doing (Eric Mullder Love Czech Republic Bootleg)
Keira Green - A Bit Of Heaven (Minage Boyz Remix Edit)
Amboza - Cant Live Without You (Minage Boyz Remix) - mistrzostwo, do dziś nie moge znaleść tego kawałka, ale może Ty znajdziesz XD
Aktualny styl Commercial Club Crew (np: nicolette emergency commercial club crew remix, ten krótki bass mógłby jakoś pasować do JumpStyle, nie próbowałem, więc nie wiem, można spróbować ;] )

w sumie to wszystko co mi przychodzi jak narazie do głowy. Jak gdzies mam literówki , to sory, nawalony grubo jestem.
ale, ogólnie powinno być dobrze w nazwach. Mam nadzieje, że pomogłem ;]
Miłego słuchania ;]



[-] 1 użytkownik podziękował Krzychowsky za ten post:
  • BarthezJumper
#4
OOO żesz k**wa pewnie ze pomogłeś tego mi było trzeba dzięki wielkie Krzychowsky i Jumproxx , napewno mi się przydadza te bomby



#5
Dorzuciłbym jeszcze to:
DJ Cargo and D-Verse - Jump To The Future
DJ Cargo - Jump To The Bass
Speakerz! - Love U More (Extended Mix)



[-] 1 użytkownik podziękował sledzik1305 za ten post:
  • BarthezJumper
#6
Megastylerz - Jump with me (Springstil remix) Wink Najlpeszy Jumpstyle jaki słyszalem Smile
Scooter - And no Matches 2 za*ebisty track




Signature of Diven BEST Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<3
[-] 1 użytkownik podziękował Diven za ten post:
  • BarthezJumper
#7
dzięki wszystkim za pomoc





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Patrick Jumpen - Holiday (99ers Jumpstyle Remix) technoapell 0 660 10-12-2016, 13:11
Ostatni post: technoapell
  Hands Up / Jumpstyle / Trance / Pumping (2000-2016) / (320 kbps) / (35 tracków) Vinylside 10 2,852 06-09-2016, 11:46
Ostatni post: DeadMan
  Próbka Jumpstyle/Hardstyle 99ers 0 534 01-08-2016, 21:00
Ostatni post: 99ers
  Jumpstyle Test 99ers 8 1,462 09-09-2015, 10:56
Ostatni post: 99ers
  Jumpstyle'owy synth. Arti 0 974 08-27-2015, 17:45
Ostatni post: Arti



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości