Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty
#1
Witam,
Mam jedno pytanie dot funkcji nowych postów.
Jak klikam na stronie głównej nowe posty to nie wyświetlają mi się wszystkie nowe posty jakie były od ostatniego logowania (nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć). Dałoby się zrobić coś takiego, jak jest np na forum radiopolska, że wybieram nowe posty i np nowe posty w ostatnich 24 godzinach, ostatniego tygodnia, ostatnich 3 tygodni, ostatnich 6 tygodni, ostatniego roku. Podaje tu przykład, bo obecnie wyświetla mi się ograniczona ilość nowych postów, chyba do godziny. Albo da się to gdzieś zrobić, tylko ja o czymś nie wiem? Za wszelkie odp jestem wdzięczny.



#2
Ogólnie to grubszą czcionką masz oznaczone jakiego postu nie czytałeś w danym dziale od ostatniego logowania. Tematy przeczytane to normalna czcionka




Signature of 99ers "Hands Up Isn't Dead
As Long As We're Alive"

#3
No spoko, ale ja nie widzę, więc czcionki nie zobaczę, ale screenreader mi czyta coś, że wątek zawiera nowe posty, także chyba jest OK



#4
w najbliższym czasie postaram się rozwiązać ten problem Wink



#5
Super. Z góry serdeczne dzięki. Cierpliwie czekam.



#6
sprawdź czy obecny system Ci odpowiada w "Pokaż nieprzeczytane posty" powinno wywalać tematy które już odwiedziłeś
co prawda nie ma opcji wyszukiwania czasowego jak chciałeś 24 godziny, 3 tygodnie, 6 tygodni itp ale myślę że jest lepiej niż było i w znaczącym stopniu Ci pomoże Wink



#7
@Dragon, teraz działa to o wiele lepiej. Dziękuję!





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [UK Hardcore] Nowe demo, takie na szybko jeszcze :) dannytoplesdj 0 555 08-26-2016, 23:01
Ostatni post: dannytoplesdj
  MOJE NOWE xd dannytoplesdj 3 1,061 08-25-2016, 15:48
Ostatni post: BarthezJumper
  Propozycja :Nowe emotikony 99ers 5 1,361 12-13-2015, 22:56
Ostatni post: 99ers
  IV Urodziny forum - Propozycje. Jumproxx 36 7,391 08-01-2015, 00:16
Ostatni post: Vinylside
  2 pytania Michael Wonder 8 1,843 12-13-2014, 14:05
Ostatni post: Diven



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości