Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja na srrdb
#1
Siemanko,
próbował ktoś ostatnio się  rejestrować na srrdb? Ja próbowałem i nie mogę. Jakiś unidentified error wyskakuje, podawałem maila na o2 to sobie myślę, może nie łyka to mu gmaila zapodałem i to samo. Jak rejestruje jeszcze raz pisze
This email arleady registered. You veryfi email will be sended.
Z tym, że żadnego emaila potwierdzającego nie widzę ani w spamie. A jak próbuję odzyskać hasło to pisze
Could not send the email for unknown reason.



#2
Poczekaj kilka dni, może ten e-mail dotrze; ewentualnie skontaktuj się z adminem: [email protected]

Kiedyś rejestrowałem się na zagranicznym forum i też czekałem chyba ze 3 dni na maila aktywacyjnego




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
[-] 1 użytkownik podziękował Restless za ten post:
  • DJ Graco
#3
Na razie puki co nie otrzymałem maila potwierdzającego na żaden z emaili, ani o2 ani gmail. Napisałem do admina zobaczym czy w ogóle odpowie i co.



#4
Masz już to konto aktywne, admin ci odpisał coś?




Signature of Restless
--> Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
<--
#5
Niestety nie. Dalem sobie spokój z tym.



#6
Hej,
no i problem rozwiązany. Zmarnowałem 3 adresy email na to ustrojstwo, bo na dwóch pozostałych niby się jakieś konta potworzyły i jak chciałem zresetować hasło, bo oczywiście nie wchodziło, bo konto nie było aktywowane, bo link aktywacyjny nie przyszedł to mimo, że podawali mi kod resetowania hasła i tak po wpisaniu wyszło wrong password.
Tamte 2 konta były zakładane kiedy był ten felerny problem z rejestracją. Teraz zarejestrowałem trzecie konto na inny email i tu na szczęście poszło wszystko OK.
Niestety tamte 2 konta dalej są i nie mogę sobie ustawić takiej nazwy użytkownika jaką bym chciał.







Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości