Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Urodziny forum - Propozycje.
#10
(03-09-2015, 14:18)tortain napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
Jeżeli chodzi o net to np. w celu streamu muzy, lub w razie potrzeby pobrania jakiś nutek do grania, zależy jaką formę ma mieć event.

Tak To jest w porządku, Miałem na myśli tylko ludzi : co nie wiedzą się wyłączyć na chvilke od Internetu ..... let it be .....




Signature of Lucky [Obrazek: R8mrnRH.gif]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


#11
No ale dobra do czego nam ten internet potrzebny ?



#12
wiesz paweł do transmisji radiowej z klubu xd
net może być Big Grin fotki z zlotu odrazu można na fb wstawiać Big Grin
ps zróbmy ankiete w jakim miejscu ma być ten zlot i już...




Signature of Kulisa
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#13
BeatNoiser: Tak jak pisałem, np do pobrania muzy do grania, nie ma sensu targać żeby osoby co by grały targały całą swoją kolekcję muzy, można pobierać na miejscu brakujące nutki, a ktoś ma ochotę ich posłuchać. Można także robić stream z imprezy. Oczywiście wszystko zależy od formy eventu.

Simek: Niby centralna mogła by być, ale to południe Polski ma największe tradycje w graniu muzyki klubowej Tongue i tutaj jest największa ilość klubów nastawionych na taką muzykę. No chyba ze tak jak pisałeś wcześniej załatwisz Narodowy Tongue, ale na to trza by wybulić kilka milionów PLN Big Grin

Moją propozycją jest żeby każdy kto ma jakąś propozycję rejonową to podał przykładowe kluby w których miało by się to odbyć i potencjalny koszt wynajęcia danego miejsca.
Sam mogę wyszukać parę takich lokacji na Górnym Śląsku lub w rejonie Wrocławia ale co najważniejsze trza w miarę możliwości ustalić na ile osób i jakiego rodzaju miałby to być event. Smile



#14
U Elemana w domu xd




Signature of Simek
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#15
Ankietę? Najpierw trzeba mieć propozycje do wyboru żeby takie miejsce wybrać bo jak na razie nie mamy żadnego. Internet do pobierania muzy? jaki problem wrzucić utwory na pendrive'a ? Dla mnie np to sama przyjemność przygotowywać się na takie wydarzenia Smile
Live stream nie potrzebny jak dla mnie, od tego jest event radiowy Smile
No właśnie jak na razie mało kto się wypowiedział na ten temat kto chciałby zagościć na takim evencie. Niby dopiero we wrześniu ale im wcześniej się wszystko ogarnie tym lepiej. Gorzej jakby się już załatwiło miejscówkę a osób byłoby max 10. Lipa troche.

Narodowy to był oczywiście żart Tongue



#16
Jeżeli chodzi o miejsce to można dodać ankietę w pierwszym poście i link na głównej forum do tego. Jak wybierze się rejon to można dalej myśleć o wielkości potrzebnego klubu i kosztach wynajęcia. No i ile by wyniosłą składka wejściowa, czym wcześniej się zaplanuje i zbierze kasę od pewnych uczestników tym lepiej.
A co do netu, przy aktualnej ofercie sieci PLAY to za 4 zeta można mieć nielimitowany net przez 24h, więc to praktycznie koszty zerowe.



[-] 1 użytkownik podziękował tortain za ten post:
  • Kulisa
#17
Też jestem za ankietą, od razu będzie wiadomo ile osób ma zamiar się wybrać.
Co do rejonów, można podzielić mapkę Polski na 4 części biorąc autostradę A1 i A2 jako punkt odniesienia. W ankiecie każdy wybiera w której ćwiartce mieszka, rejon z największą ilością osób wygrywa. Potem wybierze się klub najlepiej w mieście gdzie dociera kolej bo ludzie bez samochodu mogą mieć problem z dojazdem na wioske.

[Obrazek: autostrada6.JPG]



[-] 1 użytkownik podziękował klawisz755 za ten post:
  • BarthezJumper
#18
dobry pomysł Tortain , i od teo właśnie można by znów zacząć czyli założyć tą ankiete Big Grin




Signature of BarthezJumper Każdy dodatkowy utwór  w HU przedłuża życie tego gatunku

Słowa: Andy J Big Grin

Is it a bird ? 

is it a plane?

No. This is Hands Up Angel


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,370 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  forum gowno syryk 3 700 08-14-2018, 11:48
Ostatni post: syryk
  Deep Dance Compilation Forum Chaparrin 3 1,481 06-01-2016, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Energy 2000 - 16 Urodziny - Cascada aka DJ Manian (30.06.07) BarthezJumper 0 1,088 04-12-2016, 16:15
Ostatni post: BarthezJumper
  Forum w potrzebie Jumproxx 32 9,793 09-29-2015, 16:32
Ostatni post: Linz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości