Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Urodziny forum - Propozycje.
#28
No to wiadomo żeby zlot jeszcze zrobić w okresie wakacyjnym nawet jeśli miało to być tydzień lub dwa od 1 Września czyli oficjalnej daty urodzin Smile



#29
Najlepsze miejsce do tego to moim zdaniem Energy 2000. W 2012 zorganizował ten klub impreze Back To Hands Up Party tyle że tam grali producenci głównie z Niemiec prócz naszego Jakuba Dancefloor Kingz a ja jestem za tym żeby zorganizować impre wyłącznie z polskimi producentami i remixerami wiecie Hard3eat , NENO , Diven itd i grać tylko ich muzyke



#30
Energy odpada, już było pisanie zapytanie do nich Smile



#31
Przypominam o tym temacie jakby ktos zapomniał Smile
Ogólnie powstał taki pomysł który był omawiany w tym poście Smile Każdy kto ma facebook'a może sobie przejrzeć Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Ale tutaj opiszę to w skrócie, więc do zorganizowania takiego zlotu zaoferowała się nasza forumowa koleżanka Weronika która mieszka w miejscowości Krotoszyn w województwie Wielkopolskim Smile (Pierwsza kwestia dotycząca każdego z was aby sprawdzić czy dojechać będzie łatwo czy nie bardzo)

I po tej informacji chcielibyśmy już mniej więcej otrzymać określoną liczbę chętnych osób do przyjazdu.
A miałoby to wyglądać tak, że każdy kto miałby tam być dałby trochę kasiorki dla Weroniki, ona by wszystkim się zajęła do organizowania. (Jedzenie, picie, duperelki)
Miejsce: No to byłby plener z możliwością grilla/ogniska czy co by się tam wybrało (ze względu takiego, że nie mogliśmy podjąć współpracy z żadnym klubem jak do tej pory Sad )

Miejscówki wyglądałyby w środku mniej więcej tak:

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


Generalnie też kwestia sprzętu jest dość poważna, pytanie kto mógłby takowy ze sobą wziąć, przytransportować ? Tongue Jeśli chodzi o mjuzik to ja bym się tym zajął (dość pokaźna kolekcja na pewno by wystarczyła Big Grin )
No i na tą chwilę potrzebna też byłaby lista chętnych osób, bez was nie będziemy wiedzieli czy jest sens organizowania takiego czegoś.

W wielkim skrócie: Przyjeżdżamy do Krotoszyna i robimy rozpierduchę po całości Big Grin Kto jest za ?? Big Grin

Jest też nie dokończona kwestia noclegu itp, Wera powiedziała, że postara się załatwić jakiś hotelik po taniości itp Smile Pytanie też ilu dniowe można by zrobić takie spotkanie ? 2 - 3 dni ?



[-] 4 użytkowników podziękowało BeatNoiser za ten post:
  • Chytry Jaca, dzidzi, Michuxfcb, sledzik1305
#32
Mam nieco ponad 100 km do tego miejsca. Więc zastanowię się nad przyjazdem.



#33
No ja mam 150 km wiec też chętnie bym wpadł jakby był dobry termin Wink



#34
Urodziny są 1 Września, a zlot chcemy zrobić jakoś w połowie albo pod koniec sierpnia



#35
I jak, wpadły jakieś kolejne ciekawe koncepcje do organizacji ? Smile Dzielcie się bo czasu coraz mniej niestety.



#36
Siema jestem nowy na forum i chętnie wybrałbym się na zlot. Do Korotoszyna mam nieco ponad 350 km. Jeśli chodzi o termin to najbardziej odpowiadałby mi koniec sierpnia a co do miejsca jedynie co mogę zaproponować to Energy 2000 Kraków lub Katowice albo Space Club w Czchowie(woj. Małopolskie).





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,370 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  forum gowno syryk 3 700 08-14-2018, 11:48
Ostatni post: syryk
  Deep Dance Compilation Forum Chaparrin 3 1,481 06-01-2016, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Energy 2000 - 16 Urodziny - Cascada aka DJ Manian (30.06.07) BarthezJumper 0 1,088 04-12-2016, 16:15
Ostatni post: BarthezJumper
  Forum w potrzebie Jumproxx 32 9,793 09-29-2015, 16:32
Ostatni post: Linz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości