Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Urodziny forum - Propozycje.
#19
Prościej i szybciej byłoby gdyby każdy kto chciałby wziąć udział w czymś takim po prostu w tym temacie zgłosił swoją chęć i tyle Smile



#20
W sumie masz rację Smile
Także póki co jestem chętny na zlot Big Grin
Tylko ustalić gdzie żeby ogarnąć kasę na wyjazd Big Grin




Signature of Nexoss
FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

LIKE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

FOLLOW: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links

SUBSCRIBE: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links


B246 / W376

Cool
#21
Ja chętnie udostępnię mój taras na taki event xD
Jak będzie do 300km od Rzeszowa, to wpadam, nie ma bata Big Grin



#22
Mi odpowiada:śląsk,Wawa albo gdzieś w środku polski..




Signature of Kulisa
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć linki.
Guest cannot abble to see links, please REGISTER to see links
#23
Mi najbardziej odpowiada Warszawa bo na Śląsk mam w uj kilometrów.



#24
Możliwe że też bym się wybrał jakby to było w dobrej lokalizacji i terminie Smile
Czekam na rozwinięcie tematu Smile



#25
Przede wszystkim cieszy to, że są w Polsce jeszcze osoby chętne do organizacji imprez z klimatem Hands Up...

Przykrą natomiast sprawą jest jednak to, że obecnie większość klubów (znaczna większość) odrzuca z góry organizację imprez pokroju "Back To Hands Up". Nie ukrywajmy - obecnie w Polsce 140 BPM można usłyszeć tylko na "Disco-Polo Party", ponieważ w pewnym stopniu jest na to popyt. Publika ostatnimi czasy stała się bardzo wybredna jak i komercyjna przez co gatunek Hands Up jest już mylony nawet z Hardstylem...

Pomysł jest świetny, jednakże jak wspomniałem - ciężko jest coś takiego zorganizować. Nie mówię tutaj o zjeździe hands upowych fanów, radiowych słuchaczy i forumowiczów, ale o muzyce w klubie. Wiadomo - czytasz "ZLOT" lub "URODZINY" myślisz WIELKIE BUM , więc myślę, że większe grono ludzi chciałoby też się spotkać w bardziej wyrafinowanym klubie niż XYZ na wiosce z ochroną, która ma wszystko w d*** bądź buractwem i pijanymi 15stkami latającymi po parkiecie. Szczerze ? Pomysłów nie mam, ponieważ w przeciągu ostatniego miesiąca kontaktowałem się z paroma klubami, które trzymały się Hands Upu do końca. Jak widać - bez efektów...

Będę bacznie obserwował temat i w razie czego służę pomocą Smile



[-] 1 użytkownik podziękował Vinylside za ten post:
  • BeatNoiser
#26
A no właśnie jedna próba podjęcia wyzwania ze zorganizowaniem już była podjęta, skończyło się jak skończyło Big Grin Niektórzy wiedzą o co chodzi chyba. To jak miażdżona jest jeszcze jakakolwiek kultura klubowa przez wszelaki rodzaj komercji obecnie wie chyba każdy. Chociaż wielu i tak już mówi że Hands Up stał się komercyjny aktualnie. Styl imprezowania nawet stał się o wiele gorszy. Większość nie chce chodzić już dla muzyki zdecydowanie. Są osoby jednak "festiwalowcy" jak ja to nazywam którzy muzykę jednak stawiają na 1-szym miejscu i dla mnie takie osoby są chyba najbardziej godne uwagi Smile. Miałem okazję już kilka razy z takowymi osobami imprezować czy spędzić czas wspólnie - różnica jest zdecydowana między zwykłą "ekipą z osiedla". Dlatego staramy się aby i ten zlot był swojego rodzaju wyjątkowy. Jak na tą chwilę nie mamy jeszcze nic w planach, albo inaczej planów jest kilka, osob chętnych do pomocy raczej już dużo mniej. Wiemy że kilka osób jest które chciałoby na pewno wziąć udział, ale większość z nich jest ograniczona dojazdem jak widać kilka postów wyżej.

Jednak myslę że dla większości z nich nie będzie to jednak stanowiło dużego problemu jeśli na prawdę będzie się chciało uczestniczyć. Nawet jeśli to nie będzie miało się odbyć w klubie a w najpopularniejszym lokalu - plenerze Big Grin

Temat jest aktualny cały czas do samego końca. Smile Zainteresowani mogą swoje propozycje też pisać do zarządu na PW. Smile



#27
Co do pomysłów powiem jeszcze jedno - urodziny jak zostało napisane planowane są we Wrześniu. Na forum oraz w sieci jest wiele osób, które (no nie ukrywajmy) nie mają jeszcze odpowiedniego wieku bądź warunków, aby dojechać w okresie szkolnym na taką imprezę. Może warto zastanowić się dokładniej nad datą. Okres wakacyjny jest chyba dla każdego przyjemny i bardziej "realny do zdobycia" jeśli chodzi o jakikolwiek wyjazd - ludzie chcą się "przewietrzyć" i wykorzystać ten słoneczny czas właśnie na dalsze wyjazdy. Pomyślcie nad tym bo czasami taka data (chociażby w ostatnim tygodniu wakacji) odgrywa dużą rolę w dziale "frekwencji".





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania i propozycje dot funkcji nowe posty DJ Graco 6 1,370 07-10-2020, 12:43
Ostatni post: DJ Graco
  forum gowno syryk 3 700 08-14-2018, 11:48
Ostatni post: syryk
  Deep Dance Compilation Forum Chaparrin 3 1,481 06-01-2016, 10:06
Ostatni post: .DragoN.
  Energy 2000 - 16 Urodziny - Cascada aka DJ Manian (30.06.07) BarthezJumper 0 1,088 04-12-2016, 16:15
Ostatni post: BarthezJumper
  Forum w potrzebie Jumproxx 32 9,793 09-29-2015, 16:32
Ostatni post: Linz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości